A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Державний професійно-технічний навчальний заклад "Хмільницький аграрний центр професійно-технічної освіти"
Вінницька область

Виробниче навчання

      

 

Урок виробничого навчання "Фарбування волосся тон у тон" з професії "Перукар (перукар-модельєр)"

Перукар - професія творча. Хороший майстер  повинен вміти підкреслити переваги і приховати недоліки обличчя клієнта. За допомогою вдалої зачіски можна скорегувати овал обличчя. Добре підібрані кольори, тон і техніка фарбування підкреслюють  відтінок шкіри і очей, приховують сивину.

15:47 11.03.2020

Кваліфікаційна робота з професії "Перукар"

28 лютого 2020 року в ДПТНЗ «Хмільницький аграрний центр професійно-технічної освіти» у групі №25 з професії «Перукар (перукар-модельєр)» були  виконані завдання пробної кваліфікаційної роботи для отримання кваліфікаційного рівня перукар 2-го класу.

11:53 02.03.2020

Урок виробничого навчання з професії "Муляр"

   Ремесло муляра - одне з найдавніших. Історія його йде в глибину тисячоліть. З’явилось воно, коли виникла потреба будувати постійне житло та захисні споруди від нападів ворогів.

16:00 10.12.2019

Урок виробничого навчання з професії "Манікюрник"

Доглянуті руки-запорука здоров'я. Правильне визначення типу шкіри та кутикули дає змогу визначати степінь пом’якшення. Якісні знання – початок гарної роботи, яка забезпечить збільшення кількості клієнтів.

14:20 14.11.2019

Урок виробничого навчання з професії "Штукатур"

Професія «Штукатур» займає особливе і дуже помітне місце серед інших будівельних професій. На сьогодні вона користується попитом на ринку праці і є дуже затребуваною. Штукатур- це перший фахівець, від якості роботи якого залежить естетичний вигляд будинку. Розмір заробітку штукатура залежить від його кваліфікації. Отже, можна сміливо стверджувати, що у професійного штукатура робота буде завжди.

14:14 13.11.2019

Урок виробничого навчання з професії "Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва"

24.10.2019 майстром виробничого навчання Радецьким В. Л. проведений відкритий урок виробничого навчання в групі №31 з професії "Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва (категорії А2)".

14:37 24.10.2019

School.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування