A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Державний професійно-технічний навчальний заклад "Хмільницький аграрний центр професійно-технічної освіти"
Вінницька область

Виробниче навчання

      

 

Дата: від до Скинути

Індивідуальне водіння на тракторі

Майстер виробничого навчання Загоровський О. С. провів індивідуальне водіння з теми: "Вправи з прийомів користування органами керування колісного трактора. Пуск двигуна, керування трактором вздовж прямої та з поворотами".

09:46 22.11.2021

Виробниче навчання в групі №24

Майстер виробничого навчання з професії "Кухар" Очеретнюк Ганна Юріївна провела урок з теми "Приготування холодних соусів". На уроці учні ознайомилися з охороною праці під час роботи з електрообладнанням, організацією робочого місця та технологічним процесом приготування холодних соусів, а також вчилися готувати соуси.

13:00 17.11.2021

Виробниче навчання в групі №11

Майстер виробничого навчання з професії "Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування" Рябоконь Микола Олександрович під час дистанційного навчання проводить індивідуальні заняття з учнями. 

13:52 16.11.2021

Індивідуальні заняття виробничого навчання

Майстер  виробничого навчання Лідія  Ніколайчук провела індивідуальне заняття зі здобувачами освіти групи №3ТУ з професії "Кухар IV розряду" на тему: "Механічна кулінарна обробка сільськогосподарської птиці та приготування з неї напівфабрикатів ".

11:02 16.11.2021

Урок виробничого навчання в групі №15

Тема уроку: Миття голови. На уроці здобувачі освіти навчилися правильно підбирати засоби для миття та укладання волосся та правильно ділити на зони волосяний покрив голови.

09:17 11.11.2021

Виробниче навчання з професії "Кухар" в групі №3ТУ

Майстер виробничого навчання Ліда  Ніколайчук  надає індивідуальні консультації  здобувачам освіти з професії "Кухар" під  час дистанційного  навчання. На заняттях  здобувачі  освіти  разом з наставником вивчили такі теми: "Розбирання  лускатої  та безлускатої риби та "Приготування напівфабрикатів з риби "

10:59 10.11.2021

Виробниче навчання в групі №13 з професії "Муляр"

Тема уроку: "Мурування глухої стіни завтовшки 1,5 цеглини за однорядною системою перев’язування швів". На індивідуальних заняттях з професії "Муляр" здобувачі освіти виробляють навички приготування і визначення рухливості розчинової суміші, підбір цегли, дотримання перев’язки і товщини швів, а також способів і систем укладання цегли, контроль якості.

14:00 09.11.2021

Дистанційне навчання

Під час дистанційного навчання майстри виробничого навчання проводять індивідуальні занняття згідно з розкладом. Під час занять педагоги та здобувачі освіти дотримуються протиепідеміологічних заходів.

08:32 04.11.2021

Інтегрований відкритий урок виробничого навчання

Професія кулінара має солідний вік, але до початку цього століття нікому в голову не приходила думка порадувати людей, які присвятили себе готуванню смачних страв, особистим торжеством. Лише в 2004 році Всесвітня асоціація кулінарних співтовариств (ВАКС) заснувала Міжнародний день кухаря. ВАКС у своєму складі налічує близько 8 мільйонів кухарів з різних держав світу. Свято стало інтернаціональним, його відзначають у 70 державах планети Земля. Саме 20 жовтня чарівники кухні мають своє професійне свято – День кухаря (Chefs Day).

12:11 20.10.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування