Тижні, декади

Інформаційний мінілекторій "Це повинен знати кожен. Чиста вода. Збереження водних ресурсів"

23.04.2024 року в рамках Тижня охорони праці та безпеки життєдіяльності інженер з охорони праці Сосевич Таісія Михайлівна провела для здобувачів освіти першого курсу інформаційний мінілекторій "Це повинен знати кожен. Чиста вода. Збереження водних ресурсів". Учні ознайомилися з основними рекомендаціями та правилами охорони найціннішого природного ресурсу - води, яка відіграє важливу роль в  житті кожної людини.

15:02 23.04.2024

Тиждень психології

23 квітня Україна відзначає день психолога, професійне свято спеціалістів, що широко затребувані у сучасному суспільстві. Дитячі, сімейні, корпоративні, шкільні та військові - всі вони допомагають іншим розібратися з проблемами, відкривають і показують ресурси,які ще є. Для розширення та поглиблення знань з психології, збереження ментального здоров'я, обміну досвідом та підвищення інтересу до діяльності психологічної служби у період з 15 по 19 квітня у навчальному закладі відбувся ''Тиждень психології"', під час якого фахівці психологічної служби Качайло О. О. та Поліщук О. Ю підготували та провели різноманітні заходи (акція ''Цілющі обійми'', перегляд профілактичного документального фільму ''Правда про алкоголь'', конференція ''Психологія кольору'', арт-терапевтичне заняття ''Мандалотерапія'', тренінг для педагогів ''Подорож до себе'', філософський стіл ''Час для особистого Ренесансу'' та квест  ''Дивосвіт психології'') для здобувачів освіти та педагогічних працівників.

15:29 19.04.2024

"Віртуальна студія: Хмільниччина-хліборобський край"

Молоде покоління не цурається хліборобської долі. Бо ж професія хлібороба з давніх-давен престижна і поважна, вона об’єднала в собі працю тракториста, комбайнера, водія. Саме з їх працьовитих рук, бере початок смачна пахуча хлібина, яка щоденно є у кожного на столі.

16:00 09.04.2024

Всесвітній тиждень грошей

В рамках Global Money Week (Всесвітнього тижня грошей) — щорічної міжнародної освітної кампанії, метою якої є розвиток фінансової свідомості молоді, формування необхідних знань, умінь, поведінки та ставлення, необхідних для прийняття розумних та зважених фінансових рішень, викладач Людмила ПОПОВИЧ провела із здобувачами освіти заняття гуртка «Фінансова грамотність» у формі гри «Правда чи брехня». Під час заходу здобувачі освіти пригадали правила безпечних фінансових операцій онлайн, ризики можливого платіжного шахрайства та способи захисту своїх персональних даних в Інтернеті.

14:50 23.03.2024

ТИЖДЕНЬ БУДІВЕЛЬНИХ ПРОФЕСІЙ

В Україні під час воєнного стану та майбутнього повоєнного відновлення серед найзатребуваніших професій – професія будівельника. Тому з упевненістю можна сказати, що фах будівельника – це професія сьогодення та майбутнього.

10:20 14.03.2024

Позаурочний захід "Молекулярна кухня"

У світі активно розвивається нова гастрономічна мода - молекулярна кухня. Цей тренд стає популярним серед справжніх любителів: з'являються нові технології приготування і профільні ресторани. Від сучасної кухні гурмани очікують яскравих вражень та неймовірних емоцій.

17:31 23.02.2024

Цілий світ на тарілці

Естафету проведення тижня 21 лютого 2024 року продовжила викладач спеціальних дисциплін Безпалько О. В., яка провела у групі №24 відкритий виховний захід-бесіду з елементами гри з теми «Цілий світ на тарілці».

15:11 21.02.2024

Квест-мандрівка "Місто Хмільник - місто ресторанів"

Надзвичайно цікаво у навчальному закладі розпочався Тиждень з професії "Кухар, кондитер".  У понеділок, із самого ранку, педагоги та здобувачі освіти  вирушили у квест-мандрівку "Місто Хмільник - місто ресторанів". За вказаною локацією квестори відвідали перший заклад ресторанного господарства - "Маестро". Колектив ресторану здивував учасників квесту оригінальною концепцією організації роботи.

15:41 19.02.2024

Знайомство з судовою системою

У рамках Тижня правових знань учні третього курсу разом із заступником директора з виховної роботи Вознюк Світланою, методистом  Попович Людмилою та викладачкою суспільних дисциплін Бахіною Альоною відвідали Хмільницький міськрайонний суд, ознайомилися з роботою судової системи. Цікаву та змістовну правову інформацію донесли працівники суду учням навчального закладу.

15:00 14.12.2023