Перевірна робота в групі №14 з професії "Кухар"

Дата: 22.12.2023 15:18

Перевірна робота для учнів І курсу групи №14, яку 22.12.2023 року провела майстер виробничого навчання з професії "Кухар" Очеретнюк Ганна Юріївна, стала першим етапом в освоєнні професійної майстерності, першим кроком в країну кулінарних звершень.

Під час приготування страв здобувачі освіти відзначались старанністю і відповідальністю. Вони продемонстрували набуті професійні компетентності, кмітливість, вправність, проявили високий естетичний смак при оформленні страв.
Вивчивши ази кулінарного мистецтва,  учні зрозуміли, що приготування страв - це не просто професія, це ціла наука. І щоб стати справжнім майстром своєї справи, треба вчитися все життя.