Художньо-естетичне виховання

Виставка-конкурс декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»

Творчість – це світ навколо нас, що оточує людину з перших хвилин її земного буття, хвилює і бентежить людську душу, намагається запалити бажанням до творення чогось нового, бо прекрасне завжди народжується в праці.

13:10 25.01.2024

Виховна година "Рушники, ви, мої рушники"

Зараз - особливий час. Ми звертаємось до джерел народної творчості, до народних традицій. І як радісно усвідомлювати, що вони сьогодні оновлюються, і, мабуть, чи більше ми будемо їх знати, то, можливо, життя наше буде більш радісним, духовно багатшим. Українська вишивка, рушники віють на серце кожного з нас чаром рідної стихії і є живущим бальзамом, який сповнює нас споконвічною могутньою силою українського народу.

18:29 20.10.2023

Екскурсія в історичний музей міста Хмільника

З метою збагачення знань учнів про історію рідного краю вихователі гуртожитку Алексеєва В. І. та Нишпорська В. Б. організували екскурсію в історичний музей міста Хмільника.

15:24 22.09.2023

«Україну не розділити, бо її зшиває міцна нитка любові».

18 травня Україна святкує День вишиванки. Це не просто вишита сорочка, а одне з найбільших надбань української культури. Крім того, в умовах нинішньої війни, вишиванка єднає українців, сплітаючи прагнення усього народу міцною ниткою, що тягнеться крізь час та простір. Цей національний одяг зшиває нас у єдину націю, дає можливість висловити любов, біль та надію через різноманіття технік. Адже у всьому світі вже знають, що бути українцем – це любити все живе навкруги і рідну землю понад усе. Носити вишиванку – це засвідчувати свою приналежність до віковічної української культурної традиції. Із здобувачами освіти ДПТНЗ «Хмільницький аграрний центр ПТО» керівник гуртка Світлана ЯРГУНКІНА створили відеокліп до пісні «Вишивала дівчина вишиванку» з метою висловлення своєї шани та любові до одного із  народних символів, оберегів українського народу.

08:01 18.05.2023

Виставка декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»

12:58 03.02.2023

Вишиванка – частина душі

19.05.2022 р. класним керівником групи № 21 було проведено інформаційну годину з нагоди Дня вишиванки з теми «Вишиванка – частина душі». Основна мета заходу:  збереження  цінностей українців, популяризація серед молоді етнічного одягу, формування поняття про культуру нашого народу та розширення знань про українську вишивку.

12:24 19.05.2022

Вишиванка - берегиня генетичного коду українців.

День вишиванки відзначають щороку у третій четвер травня. Цьогоріч ця дата припадає на 19 травня. У культурі кожного народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. В Україні таким символом є вишиванка – своєрідний унікальний код українського етносу з зашифрованими оберегами та знаками.

08:35 19.05.2022

"Писанка - символ життя"

Вихователем Нишпорською В. Б. в групі  №25 проведений захід "Писанка - символ життя" з метою розширення та поглиблення знань учнів про народну символіку, бажання опановувати мистецтво писанкарства, розвитку естетичних смаків, залучення до творчої та пошукової діяльності, формування почуття відповідальності перед нащадками за збереження надбань культурної спадщини свого народу.

15:34 21.04.2022

20.01.2022 року в Державному професійно-технічному навчальному закладі «Хмільницький аграрний центр професійно-технічної освіти» учнями та педагогами було проведено виставку-конкурс декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край». На конкурс було представлено понад 60 робіт.

15:09 20.01.2022

Віртуальна подорож «Сім чудес Вінниччини»

16 грудня в гуртожитку Державного професійно-технічного навчального закладу «Хмільницький аграрний центр професійно-технічної освіти» вихователем Алексєєвою В. І. була проведена віртуальна подорож «Сім чудес Вінниччини». Учні познайомилися з багатовіковою історією свого народу,  архітектурою та надзвичайним археологічним багатством  Вінниччини. Такі заходи сприяють вихованню в учнів любові до рідного краю, вчать цінувати і любити прекрасне, розвивають естетичні смаки.

17:31 16.12.2021