Дистанційне навчання здійснюється

на платформі Google Classroom.

Урок за темою «Ходова частина тракторів»

В групі 11 з професії «Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин і устаткування викладачем Ковальчуком В. М. проведено урок з предмета ТРАКТОРИ за темою «Ходова частина тракторів»

12:20 25.11.2021

Застосування презентацій в онлайн-уроках

Демонстрація презентацій є невід’ємною частиною онлайн-уроків, адже допомагає учневі у вивченні зазначеної теми. Так, викладач біології Насопрунова О. В. провела онлайн-урок у групі №13 на тему «Багатоклітинні тварини». На уроці учні переглянули презентацію, де дізнались, хто такі багатоклітинні тварини, їх основні ознаки та групи (первинні багатоклітинні та справжні багатоклітинні).

12:53 18.11.2021

Формування інформаційної компетентності здобувачів освіти

Викладач інформатики Григориця Сергій Михайлович провів урок в групі №13 з професії "Муляр, штукатур, лицювальник-плиточник" на тему «Поняття бази даних, систем керування базами даних та їх призначення».

12:30 18.11.2021

Онлайн-урок біології

Викладач біології і екології  Дубовіцька Марина Василівна провела урок з теми ''Віруси, віроїди і пріони. Особливості їхньої організації та функціонування''. На уроці учні ознайомилися особливостями організації вірусів, віроїдів і пріонів, розвивали вміння аналізувати, порівнюючи неклітинні форми життя.

12:28 16.11.2021

Асторономічні дослідження онлайн

Сучасні технології призвели до появи нових способів організації дистанційного навчання. Так, завдяки сервісу Google Meet, викладач астрономії провела он-лайн урок, на якому продемонструвала презентацію та інформацію з Google-Диску на тему "Методи астрономічних досліджень". На уроці формувалися природничо-наукова, загальнокультурна, навчально-пізнавальна, ІКТ компетентності.

12:56 15.11.2021

Марафон онлайн-уроків

12 листопада у навчальному закладі було проведено ряд цікавих дистанційних уроків.

13:00 12.11.2021

Урок історії України в групі №33

Викладач Лукашева Л. І. провела онлайн-урок історії України в групі №33. Тема уроку "Україна в період системної кризи радянського ладу. Нароснання економічної кризи. Особливості розвитку культури."

13:32 08.11.2021