Гурткова робота

Хореографічний колектив "Данс"

Акція "Голуб миру"

Міжнародний день миру - це день, присвячений просуванню миру та зменшенню конфліктів у всьому світі. З цієї нагоди у ДПТНЗ "Хмільницький аграрний центр професійно-технічної освіти" відбулися тематичні заходи. З ініціативи учнівського самоврядування «Лідер» було проведено акцію «Голуб миру». Усі охочі могли виразити свої побажання та продовжити фразу "Мир - це…". Акція відбулась у патріотичному дусі .Здобувачі освіти уклінно вдячні нашим героям, які виборюють наш МИР! Слава Україні!

15:11 21.09.2023

18 травня в Україні відзначається День боротьби за права кримськотатарського народу та День пам'яті жертв геноциду кримських татар. Члени учнівського самоврядування "Лідер",  пройнявшись  болем за скалічені людські долі  корінного населення Криму, ініціювали проведення у навчальному закладі тематичної виховної години, присвяченої скорботній даті. Вони підготували змістовний і вражаючий матеріал, який запропонували  для проведення заходу. Учні усіх груп ДПТНЗ "Хмільницький аграрний центр ПТО" долучилися до вшанування пам'яті безневинних жертв геноциду, вчиненого тоталітарним радянським режимом.  З 2015 року українська держава визнає  депортацію 1944 року геноцидом кримських татар, складовою якого було насильницьке виселення корінного населення з історичної батьківщини - Криму!  У наш нелегкий час постає гостра потреба інформувати молодь про злочини минулого: молоде покоління повинно знати правду, не забувати про страшні порушення прав людини, берегти історичну пам'ять й боротися з будь-якими проявами насильства проти людства.

13:11 19.05.2023

Акція "Жива листівка" до Дня матері

У другу неділю травня українці традиційно святкують День матері. Це найважливіше сімейне свято. Мама – найрідніша людина у житті кожного з нас. Вона перебуває поряд під час всіх найважливіших подій в житті, навчає нас першим словам, крокам та іншим навичкам.

14:08 12.05.2023

День пам'яті та примирення

8 травня відзначається День пам'яті та примирення. З метою вшанування пам’яті всіх жертв Другої світової війни 1939–1945 років активні учасники учнівського самоврядування "Лідер" провели акцію "Мак пам'яті". З 2014 року символом памʼяті про Другу світову війну в Україні, як і в Європі, є мак памʼяті, тому активісти кріпили символічну квітку маку усім учасникам заходу. Друга світова війна не оминула жодної української родини. Захищати свій дім від ворога до лав армії пішло понад сім мільйонів українських синів і доньок. За кожною з наведених цифр стоять долі конкретних людей.Ми проти війни, ми за мир!

15:10 08.05.2023

Засідання учнівського самоврядування «Лідер» на тему: «Конституція Пилипа Орлика»

У ДПТНЗ «Хмільницький аграрний центр професійно-технічної освіти» 10.04.2023 року відбулося чергове засідання учнівського самоврядування «Лідер» на тему: «Конституція Пилипа Орлика».  Доповідь  щодо обраної теми підготувала учениця групи №15 Похила Ольга – голова прес-центру та секретар зборів Бахіна Альона Володимирівна. Здобувачі освіти були ознайомлені із історичною постаттю – Пилипом Орликом, як визначним українським політичним, державним, військовим діячем. 5 квітня 1710 року була укладена Конституція Пилипа Орлика, яка була унікальним правовим документом, було висвітлено зміст, який передбачав політичну незалежність України від Московії.

13:02 10.04.2023

Засідання учнівського самоврядування «Лідер»

28.02.2023 р. відбулося чергове засідання учнівського самоврядування «Лідер». Тема зустрічі - профорієнтаційна робота - 2023. Здобувачі освіти виступили із пропозиціями у розвитку цього напрямку, ділились думками та побажаннями. Бахіна А. В., керівник засідання, наголосила про основну діяльність учнів, їх безпосередню участь у профорієнтаційній роботі та інструменти, якими вони можуть користуватись для заохочення майбутніх профтехівців. Сьогодні питання формування контингенту є одним із пріоритетних. Час вимагає нових підходів до цієї роботи, тому наше завдання - переформатувати і спланувати її так, щоб вона була спрямована на особистість, професійне самовизначення випускника навчального закладу у виборі професій.

13:21 28.02.2023

Флешмоб «Мир на землі – радість у родині»

Традиційно 21 вересня в Україні та в усьому світі відзначають Міжнародний день миру. Сьогодні мир в Україні не є абстрактним бажанням, це усвідомлена мета, адже за мирне існування, за право жити у власній державі триває боротьба на сході країни. І найвищу цінність миру, який є запорукою щасливого життя, сьогодні відчула кожна українська родина. Мир не означає програти війну, мир – це щоденна праця кожного громадянина задля вдосконалення, розвитку і спокою в країні.

15:39 21.09.2022