Наша гордість

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖНИЦЮ ІV ЕТАПУ XIV МІЖНАРОДНОГО МОВНО-ЛІТЕРАТУРНОГО КОНКУРСУ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

3 лютого 2024 року в усіх областях України та місті Києві відбувся фінальний етап ХІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

08:57 01.04.2024

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ  В ІІІ ЕТАПІ XIV МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ІМЕНІ ПЕТРА ЯЦИКА

По всій Україні і в країнах, де живуть українці, проходить XXIV Міжнародний конкурс з української мови імені П. Яцика, який виконує свою найголовнішу функцію - вчить любові до рідної мови, піднімає престиж української мови, виховує в молоді відчуття українства, патріотизму.

10:41 24.01.2024

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ  В ІІІ ЕТАПІ XIV МІЖНАРОДНОГО МОВНО-ЛІТЕРАТУРНОГО КОНКУРСУ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

12 січня 2024 року відбувся обласний етап XIV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, у якому взяла участь здобувачка освіти 25 групи Похила Ольга і виборола 1 місце.

10:15 17.01.2024

Конкурс «Електронне портфоліо як інструмент педагогічного маркетингу сучасного педагога»

Сучасний педагог – це  творча,  ерудована особистість, наставник з активною життєвою позицією. Це професіонал, який володіє сучасними ІКТ технологіями. Навчально-методичним центром у Вінницькій області було проведено обласний конкурс «Електронне портфоліо як інструмент педагогічного маркетингу сучасного педагога» серед педагогічних працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти,  в якому приймали участь 47 учасників.

13:01 11.01.2024

STEM-навчання як крок до вибору майбутньої професії

У жовтні 2023 року відбулася Пʼятнадцята міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті», під час якої навчальні заклади освіти демонструють свої найкращі напрацювання та досвід упровадження інноваційних освітніх практик. Методист Людмила ПОПОВИЧ та викладач Володимир КОВАЛЬЧУК на чолі з директором навчального закладу Ігорем БАРАНЮКОМ здобули чергову перемогу у виставці «Сучасні заклади освіти» - Срібну медаль за методичну розробку «Розвиток професійних компетентностей здобувачів освіти сільськогосподарського профілю шляхом впровадження SТEM-освіти» у номінації «STEM-навчання як крок до вибору майбутньої професії». Бажаємо педагогам нових перемог і творчих здобутків!

11:04 07.11.2023

Вітаємо переможців!

Майстри виробничого навчання Ірина ЧЕРНЕНКО та Ганна ОЧЕРЕТНЮК посіли призові місця  у Всеукраїнській гастрономічній програмі «Гастрономічні сімейні традиції України». В номінації «Основні запечені страви» Ганна ОЧЕРЕТНЮК – І місце, у номінації «Основні рибні страви» Ірина ЧЕРНЕНКО – ІІ місце. Роботи учасників конкурсу увійдуть до кулінарного довідника «Гастрономічний код нації. Гарбуз». Дана книга буде представляти рецепти з гарбуза, як візитну гастрономічну карту України.  Вітаємо наших переможців, бажаємо успіхів, нових творчих здобутків та більш високих і значущих перемог.

10:48 08.05.2023

Підсумки конкурсів серед здобувачів освіти

02.05.2023 року у навчальному закладі відбулась традиційна щотижнева лінійка. Були підведені підсумки міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, конкурсів фахової майстерності серед здобувачів освіти навчального закладу. За результатами конкурсів переможці були нагороджені дипломами, грамотами та подяками.

10:29 03.05.2023

Турнір з настільного тенісу

24.02.2023 року завершились змагання першості навчального закладу з настільного тенісу. Турнір з настільного тенісу пройшов в напруженій боротьбі. Перемогу святкував викладач фізичної культури Ігор ПОЛІЩУК, ІІ місце виборов Леонід РЕЧИЧ, ІІІ місце - Віктор МАР’ЄВИЧ. Переможець та призер нагороджені грамотами та цінними призами.

13:00 24.02.2023

Вітаємо переможців мовних конкурсів

За результатами двох конкурсів щиро вітаємо переможницю обласного Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т. Г. Шевченка здобувачку освіти групи №15 Похилу Ольгу, яка виборола ІІІ місце  та здобувачку освіти групи №35 Бялковську Олександру, яка зайняла почесне ІІ місце в обласному Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика.  Бажаємо ученицям та їх наставникам Карпік О. З. та Голембівській Л. Р. наснаги, натхнення та нових перемог.

13:34 27.01.2023

Знай наших!

Вітаємо викладача української мови та літератури Карпік Оксану Захарівну та її ученицю Бялковську Олександру, яка виборола ІІ місце в обласному етапі ХХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

12:04 26.01.2022