Виробниче навчання

Виробниче навчання в групі №14

Ще вчора вони були звичайними школярами, а сьогодні вже роблять перші кроки на професійному шляху. Здобувачі освіти групи №14, під керівництвом майстра виробничого навчання Очеретнюк Г. Ю., які вирішили поєднати свою долю з кухарською справою, уже долучились до азів цієї  "смачної" професії.

12:04 18.10.2023

Відкритий урок виробничого навчання з професії "Кухар"

Професія  кухаря актуальна у всі часи. КУХАР - це в першу чергу творець. Творець прекрасного, смачного, корисного, привабливого. 17 жовтня 2023 року було проведено відкритий урок виробничого навчання майстром Лідією Ніколайчук із здобувачами освіти групи №24 з професії "Кухар, кондитер".

09:12 18.10.2023

Підготовка кухарів

Здобувачі освіти групи 24 на уроках виробничого навчання під керівництвом майстрів Тетяни ДМИТРІЄВОЇ та Лідії НІКОЛАЙЧУК продовжують вдосконалювати навички приготування страв з борошняних виробів . Учні задоволені від привабливих і смачних виробів та результатів своєї праці.

13:12 11.10.2023

Навчання водінню автомобіля

04.10.2023 р. на навчальному автодромі майстрами виробничого навчання Грищенюком О. В., Назарчуком В. М. було проведено заняття в групах №31, №32 з теми "Водіння автомобіля на навчальному автодромі. Рушання з місця. Рух з невеликою швидкістю. Зупинка автомобіля." Здобувачі освіти навчалися правильно рушати з місця і зупиняти автомобіль.

08:28 04.10.2023

Кваліфікаційна пробна робота в групах №31 і №32

У складних умовах сьогодення  народному господарству нашої країни потрібен висококваліфікований тракторист-машиніст, який добре знає техніку, вміє легко й швидко усунути чи попередити несправності, усунути втрати часу в гарячу пору польових робіт.

08:26 09.09.2023

Державний кваліфікаційний іспит з професії "Перукар (перукар-модельєр), манікюрник""

Державний кваліфікаційний іспит - це останній крок на шляху до омріяної професії. Саме такий крок у доросле, професійне життя 29.06.2023 року зробили здобувачі освіти групи №35, які навчались за професією «Перукар (перукар-модельєр), манікюрник»: вони успішно пройшли перевірку на професійну придатність.

15:00 29.06.2023

Державний кваліфікаційний іспит у групах №31, №32

27 червня 2023 року відбувся Державний кваліфікаційний іспит у групах №31, №32 з професії "Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва (категорії "А1", "В1", "А2"), водій автотранспортних засобів (категорія "С")". Атестаційна комісія відмітила старанність учнів у вирішенні тестових завдань. Рішенням комісії здобувачам освіти було присвоєно кваліфікацію відповідного рівня.

15:28 27.06.2023

Кваліфікаційний іспит в групі №12 з професії "Лісник"

Сьогодні здобувачі освіти групи №12 успішно захистили письмові екзаменаційні роботи з професії "Лісник". Вони гідно представляли професію, довівши свою професійну придатність. Члени державної кваліфікаційної комісії високо оцінили знання учнів.

09:33 27.06.2023