Методкомісії

Велика роль у методичній роботі відводиться методичним комісіям. Наказом про організацію навчально-методичної роботи у навчальному році створені методичні комісії за напрямками роботи і затверджені голови методичних комісій.

У навчальному закладі працюють 7 методичних комісій:

• Методична комісія педагогів сільськогосподарських професій,

голова методичної комісії Ковальчук В. М.. (15 членів комісії), методична проблема комісії «Удосконалення професійної майстерності шляхом створення відповідних умов для впровадження компетентісного підходу» ;

• Методична комісія педагогів будівельних професій, (5 членів комісії),

голова методичної комісії Дідук Ю. І., методична проблема комісії «Реалізація компетентнісного підходу в освітньому процесі здобувачів освіти будівельних професій» ;

• Методична комісія педагогів з професії "Кухар, кондитер", (6 членів комісії),

голова методичної комісії Безпалько О. В., методична проблема об’єднання «Формування ключових і професійних компетентностей сучасного робітника засобами педагогічних інновацій»

• Методична комісія педагогів з професії "Перукар (перукар-модельєр), манікюрник", (5 членів комісії),

голова методичної комісії Староха Л. В, методична проблема об’єднання «Удосконалення професійних навичок на уроках виробничого навчання та спецдисциплін»

• Методична комісія викладачів суспільно-гуманітарних предметів,

голова методичної комісії  Стаднійчук С. А., (11 членів комісії),  методична проблема комісії «Мотивація до навчальної діяльності та саморозвитку особистості в контексті компетентнісного підходу до освітнього процесу»;

• Методична комісія викладачів природничо-математичних предметів,

голова методичної комісії Григориця С. М, (8 членів комісії),  методична проблема комісії «Методи формування ключових компетентностей на уроках природничо-математичних предметів»;

• Методична комісія з виховної роботи,

голова методичної комісії Гусаревич А. В. методична проблема комісії «Формування життєвих цінностей, моральної свідомості та духовних орієнтирів особистості учня, підготовка молодого висококваліфікованого працівника до активної творчої та соціально-значущої діяльності в сучасних умовах»

Засідання методичних комісій відбуваються згідно з графіком – один раз на місяць (10 засідань у навчальному році). Тематика їх різна. Вони проводяться в традиційній і нетрадиційній формах.

Методичні комісії на засіданні методичної ради аналізують свою роботу за рік і відображають її у «Підсумках роботи методичної комісії за минулий навчальний рік», планують також завдання методичної комісії на новий навчальний рік. У папках методичних комісій містяться матеріали про кількісний і якісний склад педагогічних працівників МК, їх курсову перепідготовку, графік відкритих уроків, та графік взаємовідвідування членами методичної комісії, план роботи на місяць, звіт роботи за цей місяць, протоколи засідань і матеріали до них. У своїй роботі методичні комісії підзвітні методичній раді навчального закладу. Загальний контроль за роботою методичних комісій здійснює методист. Методичні комісії навчального закладу спрямовували свою роботу на підвищення кваліфікації педагогів. Серед педагогів було проведено анкетування, яке дало можливість виявити групу педагогів, що мають певні утруднення і потребують навчання, методичної допомоги, та групу педагогів, що мають високий рівень професійної підготовки і можуть поділитися досвідом. З цією метою у навчальному закладі працюють фахові школи: «Школа передового педагогічного досвіду», «Школа педагогічної майстерності викладачів», «Школа майстра виробничого навчання», «Школа початківця» та творчі групи.