Екологічне виховання

День довкілля

Щорічно у третю суботу квітня в Україні відзначається День довкілля. Зазвичай у цей день проводяться різноманітні екологічні заходи: озеленення та облагородження територій, очищення водних джерел, наведення порядку на вулицях, в парках, посадка дерев, квітів, прибирання сміття.

15:28 24.04.2023

Інформаційний вісник "Рослини - наш оберіг"

22 жовтня викладачем Загоровською А. А. в рамках екологічного тижня  проведено інформаційний вісник "Рослини - наш оберіг". На заході було звернено увагу на національні символи та обереги – рослини України. Здобувачі освіти групи №25 помандрували у дивний світ уявлень наших предків і розкрили таємничу історію кожної рослини. Давайте разом відроджувати національні символи, які будуть оберігати наші домівки і донесуть культуру та звичаї українців до наступних поколінь.

09:58 22.10.2021

Хвостата вікторина

21.10.2021 року викладачем Дубовіцькою М. В. в рамках тижня екології проведений захід "Хвостата вікторина".  Мета заходу поглибити знання про тварин, виховувати гуманне та відповідальне ставлення учнів  до тварин.

14:40 21.10.2021

Чистота довкілля – у наших руках

Підтримання чистоти та порядку –  запорука міцшого здоров’я та краси нашого рідного краю. Це добре усвідомлюють педагоги та учні ДПТНЗ «Хмільницький аграрний центр ПТО», які відчувають особисту відповідальність за стан навколишнього середовища. Тому 17 вересня 2021 року, «озброївшись» робочим інвентарем, усі дружно вийшли, щоб спільними зусиллями навести лад на території навчального закладу. Основні роботи були  пов’язані з підмітанням доріжок, прибиранням сміття, сухого листя та гілок, з упорядкуванням клумб. Деякі учні працювали на збиранні яблук.

17:00 17.09.2021

Є така робота — ліс захищати

У третю неділю вересня своє професійне свято відзначають люди, які піклуються про лісові багатства та сприяють їхньому раціональному використанню.

12:00 17.09.2021