Олімпіади, конкурси

IV етап XIV Міжнародного мовно-літературного конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Здобувачка освіти групи №25 Похила Ольга, яка виборола в обласному етапі XIV Міжнародного мовно-літературного конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка перше місце, 3 лютого 2024 року, представляла професійну (професійно-технічну) освіту Вінницької області в четвертому (Всеукраїнському) етапі цього Конкурсу.

13:39 05.02.2024

ІІІ етап XIV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

12 січня 2024 року здобувачка освіти групи №25 Похила Ольга взяла участь у ІІІ етапі XIV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

15:03 12.01.2024

IV етап ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Учениця 35-ї групи Бялковська Олександра, яка виборола в обласному етапі Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика друге місце, сьогодні, 24 березня 2023 року, представляла професійно-технічну освіту Вінницької області в четвертому (всеукраїнському) етапі цього Конкурсу. Сподіваємось, що Олександра успішно впоралась із непростими мовними завданнями та порадує нас результатами.

15:02 24.03.2023

Учнівські олімпіади

З 06.02.2023 р. по 21.02.2023 р. з метою виявлення та розвитку в учнів творчих здібностей, інтересу до обраної професії, відбулися учнівські олімпіади з спеціальних предметів. Не зважаючи на особливі умови роботи, учні досконало виконали завдання та отримали гарні результати. Змагалися майбутні трактористи, кухарі.

12:00 23.02.2023

Відбувся третій етап конкурсу імені Т. Г. Шевченка

13 січня відбувся ІІІ етап ХІІІ  Міжнародного  мовно-літературного  конкурсу   учнівської  та  студентської молоді імені Тараса Шевченка. У ньому взяла участь переможниця першого етапу Конкурсу у нашому навчальному закладі Ольга Похила. Конкурс проходив у онлайн режимі. Побажаємо їй творчого натхнення, креативних ідей, оригінальних думок та перемоги.

14:38 13.01.2023

Там де живе рідна мова, живе український народ

9 листопада 2022 року в День української писемності та мови стартував ХХІІІ Міжнародний конкурс української мови імені Петра Яцика, до участі в якому долучилися й здобувачі освіти нашого навчального закладу.

12:17 24.11.2022

У ДПТНЗ «Хмільницький аграрний центр професійно-технічної освіти» пройшов І етап ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

14:00 16.11.2022

Олімпіада з історії

19 жовтня 2021 року кращі знавці історії навчального закладу взяли участь у І етапі Всеукраїнської олімпіади з історії.

11:05 19.10.2021