Тижні, декади

Професійний графікон «Студія смаку»

Кухар – це не просто професія. Багато хто, і це цілком справедливо, називають її мистецтвом. Приготування їжі – унікальний процес. Рецепт – це лише загальна мапа приготування страви. Баланс смаків, тонкощі і момент, в який необхідно робити ті чи інші дії з продуктами і спеціями, - це ціла симфонія. Оволодіти цим мистецтвом самостійно практично неможливо, завжди потрібна порада людини, яка вміє готувати. Щоб дізнатися, хто з учнів кухарських професій є найкращим, 25 листопада 2022 року майстер виробничого навчання Ірина ЧЕРНЕНКО провела професійний графікон «Студія смаку». В студії визначили: щоб стати професіоналом, потрібно багато знати, сумлінно вчитися, не зупинятися на досягнутому і впевнено крокувати до своєї мрії.

16:44 25.11.2022

Проєкт «Кулінарія – мистецтво чи наука?»

24.11.22 тиждень з професії «Кухар,кондитер» продовжили викладач спецдисциплін Безпалько О. В. та учні груп №14 та № 2ТУ, які підготували творчу проєктну роботу «Кулінарія – мистецтво чи наука?».

17:04 24.11.2022

Година спілкування «Перлини кулінарії»

Українці – привітний і гостинний народ, який вміє нагодувати так, щоб гостям щедрий стіл запам’ятався надовго. Якими стравами славляться різні області нашої країни, а також якими смаколиками найбільше може здивувати Вінниччина? Про це дізналися учні групи №14 на годині спілкування «Перлини кулінарії», яку 23 листопада 2022 року провела майстер виробничого навчання Тетяна ДМИТРІЄВА.

15:32 23.11.2022

Майстер клас із ліплення вареників

Серед розмаїття українських страв особливе місце займають вареники. Про них складають пісні, пишуть вірші, гуморески, їм споруджують пам’ятники. З цією стравою пов’язано багато українських традицій та звичаїв.

15:10 21.11.2022

Підсумки методичного тиждня

З 7.11.2022 р. по 11.11.2022 р. у ДПТНЗ «Хмільницький аграрний центр професійно-технічної освіти» згідно плану роботи освітнього закладу на 2022-2023 навчальний рік було проведено методичний тиждень.

15:00 11.11.2022

Засідання краєзнавчо-дослідницької групи «Пошук».

11.11.2022 року викладачем історії Лукашевою Л. І. та гуртківцями було проведено засідання краєзнавчо-дослідницької групи «Пошук» на тему « Російсько-українська війна.  Повномаштабне  вторгнення Росії на територію України 2022 року».

14:00 11.11.2022

Відкритий урок індивідуального водіння «Прийоми керування автомобілем»

Давно минули ті часи, коли людина все своє життя могла провести в одній місцевості, яку можна було обійти пішки. Сьогодні нам доводиться переїжджати з одного міста в інше, перевозити різного роду вантажі. Виходячи з цього, можна стверджувати, що без послуг водія просто неможливо обійтися. Першою сходинкою для отримання водійських прав є  професійно-технічне навчання з професії «Водій автотранспортних засобів».

13:35 11.11.2022

Відкритий урок з предмету «Облік, калькуляція і звітність»

Підприємства ресторанного господарства надають всілякі послуги населенню та реалізують різні страви, кулінарні та кондитерські вироби. Стрімке зростання кількості закладів ресторанного господарства потребує висококваліфікованих робітників, які могли б не тільки готувати їжу, а й економно витрачати сировину для її приготування.

14:02 10.11.2022

Відкритий інтегрований урок виробничого навчання та перукарської справи

09.11.2022 р. майстер виробничого навчання Наталія КУЗЬМІНСЬКА та викладач  Людмила СТАРОХА провели відкритий інтегрований урок виробничого навчання та перукарської справи з теми «Виконання хімічної завивки волосся на спіральні коклюшки».

14:51 09.11.2022