Тижні, декади

Конкурс "Фізика на кухні"

25.10.2022 р. викладач фізики Мар'євич В. І. провів конкурс "Фізика на кухні" серед учнів групи №34. Під час конкурсу  група кухарів змогла пояснити фізичні явища, які використовуються на кухні. Вони швидко орієнтувалися в запитаннях.

13:35 25.10.2022

Екологічна освіта в Україні та світі

В рамках проведення тижня природничо-математичних дисциплін 24 жовтня 2022 року викладачем Насопруновою О. В. проведено інформаційну презентацію на тему "Екологічна освіта у світі та в Україні". Сьогодні проблемі екологічної освіти приділяється велика увага. Тому основною метою заходу є формування в учнів екологічного мислення і свідомості, що грунтуються на ставлені до природи як універсальної, унікальної цінності.

13:52 24.10.2022

Тиждень безпеки дорожнього руху

З 23.05.2022 р. по 29.05.2022 р. проходив тиждень безпеки дорожнього руху. Завдання тижня – нагадати здобувачам освіти про необхідність спільних дій у сфері дорожньої безпеки, привернути увагу до проблеми травматизму та смертності на дорогах і поліпшення дорожньої безпеки.

15:29 29.05.2022

Тиждень охорони праці і безпеки життєдіяльності

З метою забезпечення безпеки працівників під час виконання ними своїх посадових обов'язків та здобувачів освіти під час освітнього процесу, пропоганди безпечних методів праці та співробітництва з працівниками й здобувачами освіти у галузі охорони праці та безпеки життєдіяльності в період з 2 по 6 травня 2022 року в ДПТНЗ “Хмільницький аграрний центр ПТО” проводився Тиждень охорони праці та безпеки життєдіяльності.

14:00 06.05.2022

Екологічний тиждень

Основна діяльність людини, основана на застосуванні штучно створених засобів, приводить, в кінцевому рахунку, до різкого посилення активного втручання суспільства в хід природних процесів, яке дедалі прискорюється за темпами і зростає за силою дії. Саме тому останнім часом ми все частіше починаємо згадувати про проблеми пов’язані з екологією і безпекою нашого життя на планеті Земля.

17:16 13.10.2021

Тиждень безпеки руху

21.05 2021 року у навчальному закладі у рамках проведення глобального тижня безпеки руху проведено інформаційну годину "Увага! Пішохід на дорозі". (Викладач Ковальчук В.М.) Під час заходу проаналізовано статистику ДТП за участю пішоходів, причини їх виникнення, а також обговорено поведінку пішоходів та водіїв, що приводять до створення небезпечних ситуацій на дорозі.

08:36 24.05.2021