Виробниче навчання

Кваліфікаційна пробна робота в групі №23

29.06.2022 року майстрами виробничого навчання Жуком С. В. та Червінським Ю. А. була проведена кваліфікаційна пробна робота в групі №23 з професії "Штукатур".

14:04 29.06.2022

Кваліфікаційна пробна робота в групі №25

29.06.2022 р. здобувачі освіти групи №25 виконали перевірну роботу за ІІ семестр 2021-2022 н. р.з професії "Перукар(перукар- модельєр)". Мета перевірної роботи - виявлення рівня навчальних досягнень учнів з окремих тем навчальної програми. При оцінюванні якості виконання робіт майстри виробничого навчання Людмила Староха та Ольга Стаднічук враховували дотримання правил охорони праці, технологічної послідовності, уміння користуватися інструментами та пристосуваннями. Під час виконання робіт здобувачі освіти продемонстрували професійні знання, вміння та навички, які вони зможуть застосовувати в своїй практичній діяльності.

11:23 29.06.2022

Кваліфікаційна пробна робота в групі №14

Прийшов до завершення 2021-2022 навчальний рік. Традиційно здобувачі освіти групи №14 після завершенння виробничої практики склали кваліфікаційну пробну роботу, на якій показали практичні вміння і навички. Ми вітаємо всіх з присвоєнням кваліфікації  кухар 3-го розряду.

15:10 27.06.2022

Кваліфікаційний іспит з професії "Лісник"

27.06.2022 року у групі №12 відбувся захист письмової екзаменаційної роботи. Члени комісії, яку очолював інженер ДП «Вінницький лісгосп», оцінили знання здобувачів освіти на належному рівні.

15:00 27.06.2022

Кваліфікаційний іспит з професії "Перукар (перукар-модельєр), манікюрник""

23.06. 2022 року на базі навчального закладу відбувся Державний підсумковий кваліфікаційний іспит з професії "Перукар (перукар-модельєр); Манікюрник". Здобувачки освіти захищали дипломні роботи та презентували творчі завдання, чим підтвердили свої практичні вміння, навички і продемонстрували високий рівень підготовки. Членами комісії прийнято рішення присвоїти учням кваліфікацію перукар 1-го класу та манікюрник. Голова комісії Мудрик Олена запросила одну із кращих учениць на роботу до своєї перукарні.  Бажаємо випускникам професійного та кар'єрного росту.

14:55 23.06.2022

Виробниче навчання в групі №12

Сьогодні здобувачі освіти групи №12 з професії «Лісник» працювали онлайн та офлайн під час дистанційного навчання. На уроці з теми «Роботи  з внесення добрив у лісових культурах» майстер виробничого навчання Бойко О. І. розповів про застосування інноваційних технологій і використання мінеральних добрив для інтенсифікації вирощування сіянців та саджанців лісових культур, а також деякі учні мали змогу застосувати набуті знання.

15:10 25.05.2022

Виробниче навчання в групі №25 з професії "Перукар"

В групі №25  майстри виробничого навчання Людмила СТАРОХА  і Ольга СТАДНІЧУК використовують змішане навчання для проведення уроків виробничого навчання з професії «Перукар (перукар-модельєр)». Педагоги  поєднують   дистанційне навчання в синхронному і асинхронному режимах  та індивідуальні заняття із здобувачами освіти в офлайн форматі.

08:46 23.05.2022