Відкриті уроки

Інтегрований урок виробничого навчання та предмета "Перукарська справа"

22 грудня майстер виробничого навчання СТАДНІЧУК Ольга та викладач спецпредметів СТАРОХА Людмила в групі №25 провели інтегрований урок виробничого навчання та предмета "Перукарська справа" з теми "Виконання елементів декоративного плетіння". Метою уроку було закріпити знання та навчити учнів практичних навичок плетіння різних видів коси, правильному використанню засобів для укладання, інструментів та пристосувань.

11:52 22.12.2021

Інтегрований урок з історії України та фізики

19.12.2019 р. відбувався відкритий урок з історії України та фізики на тему «Сталінська модернізація соціалізму. Індустріалізація СРСР та її наслідки для України». Урок проведений у формі наукового семінару «Жива книга історії». В ході вивчення нового матеріалу використовувалася рольова гра, «партійна дискусія», краєзнавчий матеріал. Учні отримали випереджувальні завдання, відповідально до них віднеслися. Урок пройшов у дружній атмосфері.

14:27 19.12.2019