Відкритий урок «Російсько- українська війна XXI століття. Повномаштабне вторгнення Російської Федерації в Україну»

Дата: 09.03.2023 13:27

«Ця війна розпочалася Кримом і Кримом має закінчитися, його звільненням», - Президент України Володимир Зеленський. 9 березня 2023 року викладач історії Лукашева Любов Іванівна провела відкритий урок «Російсько-українська війна XXI століття. Повномаштабне вторгнення Російської Федерації в Україну».

Разом із викладачем учні гортали сторінки дев’ятирічної російсько-української війни: пригадали події 2014 року в Криму та на Сході України, визначили причини нападу Росії на нашу землю, розглянули хронологію повномаштабного вторгнення ворога в Україну.

Зі сльозами на очах усі присутні слухали ученицю Найчук Аліну, яка розповіла історію про свого героя, нашого земляка, Героя України Владислава Українця, який загинув у перший день війни, зупиняючи рашистську орду, що сунула на нашу землю.

Хвилиною мовчання було вшановано пам'ять усіх загиблих українців, усіх наших героїв, які віддали своє життя заради незалежного й мирного майбутнього всього українського народу.

Коли закінчиться війна. Коли...

Усі говорять, що не скоро,

Але готую я столи

І промовляю – скоро, скоро.