Відкриті уроки

Відкритий урок "Розгляд типових дорожньо-транспортних ситуацій з використанням технічних засобів і програмованих навчальних матеріалів"

Сьогодні неможливо уявити наше життя без автомобільного транспорту. Автомобіль уже давно став не розкішшю, а засобом, який додає нашій повсякденності зручності та комфорту.

15:00 09.04.2024

Відкритий інтегрований урок з теми «Приготування страв і гарнірів з круп»

17.03.2023 року у групі №14 з професії «Кухар» відбувся відкритий інтегрований урок (виробниче навчання, предмет «Технологія приготування їжі з основами товарознавства») з теми «Приготування страв і гарнірів з круп».

12:29 17.03.2023

Відкритий урок «Російсько- українська війна XXI століття. Повномаштабне вторгнення Російської Федерації в Україну»

«Ця війна розпочалася Кримом і Кримом має закінчитися, його звільненням», - Президент України Володимир Зеленський. 9 березня 2023 року викладач історії Лукашева Любов Іванівна провела відкритий урок «Російсько-українська війна XXI століття. Повномаштабне вторгнення Російської Федерації в Україну».

13:27 09.03.2023

Відкритий урок з фізики на тему «Шкала електромагнітних хвиль»

В умовах змішаного навчання повітряна тривога не завадила викладачу фізики Віктору МАР’ЄВИЧУ провести відкритий урок з фізики на тему «Шкала електромагнітних хвиль» в укритті. Учні активно залучилися до уроку, продемонструвавши свої презентації. Метою уроку було ознайомити здобувачів освіти з видами електромагнітних хвиль та їх застосуванням в професії «Перукар, манікюрник».

12:00 19.01.2023

Інтегрований урок з предметів "Технологія приготування борошняних кондитерських виробів з основами товарознавства" та "Математики"

З метою формування професійних та ключових компетентностей здобувачів освіти 22.12.2022 р.  викладачами Людмилою Попович та Антоніною Гусаревич було проведено інтегрований урок з предметів "Технологія приготування борошняних кондитерських виробів з основами товарознавства" та "Математики". Під час уроку використовувались інтерактивна вправа на інтернет-платформі Learning Apps, освітня платформа "Всеосвіта". Здобувачі освіти групи №34 шукали відповіді на запитання в нестандартних ситуаціях, розвивали уяву, кмітливість, логічне мислення. Урок був проведений у дистанційному форматі за допомогою сервісу Google Meet.

15:00 22.12.2022

Інтегрований урок виробничого навчання та предмета "Перукарська справа"

22 грудня майстер виробничого навчання СТАДНІЧУК Ольга та викладач спецпредметів СТАРОХА Людмила в групі №25 провели інтегрований урок виробничого навчання та предмета "Перукарська справа" з теми "Виконання елементів декоративного плетіння". Метою уроку було закріпити знання та навчити учнів практичних навичок плетіння різних видів коси, правильному використанню засобів для укладання, інструментів та пристосувань.

11:52 22.12.2021

Інтегрований урок з історії України та фізики

19.12.2019 р. відбувався відкритий урок з історії України та фізики на тему «Сталінська модернізація соціалізму. Індустріалізація СРСР та її наслідки для України». Урок проведений у формі наукового семінару «Жива книга історії». В ході вивчення нового матеріалу використовувалася рольова гра, «партійна дискусія», краєзнавчий матеріал. Учні отримали випереджувальні завдання, відповідально до них віднеслися. Урок пройшов у дружній атмосфері.

14:27 19.12.2019