Робота з педагогами

Семінар з охорони праці та пожежної безпеки

Жахлива трагедія в Одеському коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу змусила кожний навчальний заклад оцінити стан охорони праці та безпеки життєдіяльності, переглянути наявність засобів щодо забезпечення здорових і безпечних умов освітнього процесу та здійснити профілактичну роботу щодо вимог особистої безпеки.

12:51 19.12.2019

Педагогічна рада 13.11.2019 р.

13.11.2019 р. відбулася педагогічна рада. Заступник директора з ТН Грабчак Л.І. розповіла про моніторинг навчальних досягнень за базову загальну середню освіту серед учнів І курсу за результатами проведення діагностичних контрольних робіт. Методист Мар'євич Т.І. ознайомила педагогів з впровадженням STEM-освіти на уроках фізики та математики в навчальному закладі.  Заступник директора з ВР Вознюк С.В. підготувала виступ «Булінг в освітньому закладі. Шляхи його виявлення та попередження розвитку», психолог Бахіна А.В. за результатами анкетування здобувачів освіти зробила висновок, соціальний педагог Дубовіцька М.В.  розповіла про роботу з превентивного виховання у навчальному закладі.

13:52 13.11.2019