Засідання методичної ради

Дата: 24.11.2022 16:56

24.11.22 р. відбулося засідання методичної ради. Присутні розглянули актуальні питання щодо навчання учнів в умовах війни відповідно до наказу №274 "Про деякі питання організації здобуття загальної середньої освіти та освітнього процесу в умовах воєнного стану в Україні":

- створення бази електронних навчально-методичних матеріалів для здобувачів освіти з активними покликаннями;

- використання інтернет-платформ під час змішаного навчання;

- підвищення рівня цифрової компетентності педагогів;

- обговорення положення про змішане навчання;

- про участь здобувачів освіти та педагогів навчального закладу в обласних конкурсах, виставках, змаганнях.
На засіданні учасники методичної ради узгодили стратегічний напрямок для удосконалення якості успішного навчання учнів в умовах війни.