Робота з педагогами

Педагогічні читання - 2024

Цікаво та креативно було організовано педагогічні читання в ДПТНЗ "Хмільницький аграрний центр ПТО". Крім обміну досвідом роботи, педагоги навчального закладу ознайомилися з новинками науково-методичної літератури та останніми досягненнями психолого-педагогічної науки. Відбулось засідання школи педагога-початківця. Викладач української мови та літератури Оксана Карпік ознайомила молодих педагогів зі змінами в українському правописі: новим написанням слів, принципами наголошування  в проблемних випадках та новими лексичними нормами.

20:08 05.01.2024

Педагогічні читання - 2023

5 січня 2023 року у навчальному закладі відбулися педагогічні читання на тему «Сучасні інструменти педагога – дієвий спосіб мотивувати здобувачів освіти до навчання та підвищити його результативність».

13:00 05.01.2023

Інформаційна година до Міжнародного дня захисту прав людини

Щорічно 10 грудня в світі відзначають Міжнародний день захисту прав людини. Ця дата була впроваджена Генеральною Асамблеєю ООН в 1950 році на честь прийняття 10 грудня 1948 року Загальної декларації прав людини. Даний міжнародний акт став першим світовим документом, що сформулював положення про права людини.

10:58 12.12.2022

Засідання методичної ради

24.11.22 р. відбулося засідання методичної ради. Присутні розглянули актуальні питання щодо навчання учнів в умовах війни відповідно до наказу №274 "Про деякі питання організації здобуття загальної середньої освіти та освітнього процесу в умовах воєнного стану в Україні":

16:56 24.11.2022

Засідання школи педагога-початківця "Співпраця наставника та педагога-початківця"

Відповідно до плану методичної роботи навчального закладу 7 жовтня  відбулося засідання школи педагога-початківця. Тема засідання "Співпраця наставника та педагога-початківця" Під час проведення засідання наставники-педагоги разом із педагогами-початківцями  виконували завдання  "Опис учня", "Мова рухів" в групах, педагоги-початківці брали участь у анкетуванні щодо самоаналізу педагогічної діяльності.

11:58 07.10.2022

Звіт в. о. директора Гаврилюк Жанни Анатоліївни

23 червня 2022 р. заступник директора з навчально-виробничої роботи Гаврилюк Жанна Анатоліївна прозвітувала перед колективом про діяльність навчального закладу за період з 03.09.2021 р. по 17.05.2022 р., коли вона обіймала посаду виконувача обов’язків директора.

15:47 28.06.2022

Практичне заняття "Рідна мова - основа життя"

22.06.2022 р. викладач Карпік Оксана Захарівна провела практичне заняття з української мови "Рідна мова - основа життя". Цього разу роль її учнів виконували майстри виробничого навчання, яким довелося згадати свої шкільні роки та, помандрувавши стежками мовних лабіринтів і загадок, по-новому відкрили для себе таємниці володіння досконалою українською мовою.

15:00 22.06.2022