Всеукраїнський конкурс професійної майстерності «WorldSkills Ukraine» 2019.

20 листопада 2019 року відбувся І (відбірковий) етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine» 2019. ДПТНЗ «Хмільницький аграрний центр професійно-технічної освіти» представив себе у трьох компетенціях, а саме: «Перукарське мистецтво», «Кладка цегли», «Слюсарні роботи».

14:46 21.11.2019

День студента

19 листопада 2019 року в навчальному закладі відбувся захід присвячений Міжнародному дню студента та посвяті першокурсників у студенти.

16:59 19.11.2019

Урок-подорож "Крокуючи простором"

17.10.2019 Проведено захід урок-подорож "Крокуючи простором". Під час проведення заходу учні з викладачами обговорили  питання пов'язане з розвитком туристичної галузі в України. Обговорили значення розвитку зеленого туризму у місті Хмільник та рідного села.

15:50 17.10.2019

Година спілкування "Козацька слава лине крізь віки"

11.10.2019 року викладачем Мар'євичем В. І. проведена година спілкування "Козацька слава лине крізь віки". Захід проводився з метою розширення знань здобувачів освіти про один із найяскравіших періодів вітчизняної історії - козаціку добу, виховання в здобувачів освіти бажання дізнаватися більше про історичне минуле Запорізької Січі, сприяння відродженню української нації, традицій та звичаїв.

10:40 11.10.2019

День здоров'я

Здоров’я людини – безцінний дар, тому ставитися до нього треба бережливо, з турботою та повагою. Шанувати його, не витрачати, а примножувати. Людина, яка не хворіє, почувається впевнено, бо усвідомлює, що керує своїм здоров’ям, є його господарем.

15:00 02.10.2019

День миру

21 вересня в усьому світі відзначають Міжнародний день миру, а 22 вересня - у нас в Україні відзначають День партизанської слави. В нашому навчальному закладі була проведена лінійка "Я голосую за мир" присвячена цим подіям.

13:40 23.09.2019

Виховна година на тему "Правда про наркотики"

20 вересня в рамках Олімпійського тижня викладачем спецпредметів з будівельних професій Дідук Ю. І. була проведена виховна година на тему "Правда про наркотики". Викладач повідомила учнів про статистику вживання наркотиків в Україні, про найбільш уражені наркоманією області, а також учні переглянули відеоролик про наркотики та їх вплив на організм людини. під час виховної години учні мали можливість наглядно побачити наслідки від вживання наркотичних речовин.

09:35 20.09.2019

Олімпійський урок

19 вересня 2019 року в рамках Олімпійського тижня викладачами фізичного виховання було проведено Олімпійський урок, на який були запрошені призери Олімпійських ігор з Вінницької області.

14:26 19.09.2019