Семінар "Проведення інструктажів з охорони праці"

03.01.2020 року проведено семінарські заняття з викладачами та майстрами  виробничого навчання навчального закладу на тему "Проведення інструктажів з питань охорони праці для здобувачів освіти під час навчально-виховного процесу в навчальному закладі".

15:02 03.01.2020

Семінар з електробезпеки

02.01.2020 року було проведено навчання та перевірку знань педагогічних працівників навчального закладу з питань електробезпеки.

15:02 02.01.2020

З добром у серці

День Святого Миколая малеча завжди чекає з особливим нетерпінням, адже це означає, що слухняні дітки обов’язково отримають солодощі та подарунки. Ось і цього року мрії дітей збулися.

17:00 19.12.2019

День Святого Миколая

Учні навчального закладу щиро вдячні народному депутату України П. В.  Юрчишину та депутату обласної ради М.В. Юрчишину за подарунки, які вони отримали в День Святого Миколая.

12:20 19.12.2019

Тиждень права

Тиждень права проводиться у навчальному закладі з 09.12.2019 р. по 13.12.2019 р. під девізом «Мої права – моє життя». У рамках тижня проведено: 09.12.2019 – книжкову виставку на тему «Мої права – моє життя» у бібліотеці навчального закладу; - правовий тренінг з елементами гри «Закон і я» в групі №15 (відповідальні: психолог Бахіна А.В., соціальний педагог Дубовіцька М.В.);

12:17 13.12.2019

"Білий форум"

З 6 по 8 грудня проводився обласний зимовий «Білий форум». Участь у ньому взяли  учениця групи №24 Підлісна Ольга та учениця групи № 15 Джалілова Анастасія. Дівчата відвідали багато цікавих місць у м. Вінниця. Активно обговорювали проблеми студентства, творчо працювали, були приємно вражені дружньою атмосферою, захоплюючими ідеями

15:49 09.12.2019

Тиждень до Дня Збройних Сил України

День Збройних Сил України – це свято самовідданості та благородства, якими володіють справжні визволителі та оборонці рідної землі. Це свято всіх тих, хто віддає свої знання, мужність, силу та професіоналізм справі оборони України.

13:56 06.12.2019

День Збройних Сил України

Традиційним для дівчат ДПТНЗ "Хільницький аграрний ЦПТО" стало проведення соціокультурного заходу до Дня Збройних Сил України. Чарівна половина вітала сильну половину зі святом, бажаючи педагогам, працівникам господарської служби, юнакам міцного здоров'я, добробуту, миру, достатку, сімейного щастя. Юнакам, майбутнім захисникам Вітчизни бути сильними, мужніми, хоробрими, успішно пройти усі військові випробування, уміти дорожити дружбою, тримати слово, бути справжніми джентельменами та лицарями.

15:34 05.12.2019

Виховна година "Не дай СНІДу шанс"

29.11.2019 року Поліщук І. М., Дубовіцька М. В. провели інформаційну годину до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом. Захід проведений з метою формування у здобувачів освіти уявлення про хворобу століття, вироблення поведінкової мотивації до збереження свого здоров'я, сприяння оволодінню повною та достовірною інформацією про ВІЛ, шляхи його передачі, ситуації ризику, руйнування міфів; привернення увагу до даної проблеми.

10:07 29.11.2019