Виховна година на тему "Правда про наркотики"

Дата: 20.09.2019 09:35

20 вересня в рамках Олімпійського тижня викладачем спецпредметів з будівельних професій Дідук Ю. І. була проведена виховна година на тему "Правда про наркотики". Викладач повідомила учнів про статистику вживання наркотиків в Україні, про найбільш уражені наркоманією області, а також учні переглянули відеоролик про наркотики та їх вплив на організм людини. під час виховної години учні мали можливість наглядно побачити наслідки від вживання наркотичних речовин.

Завершуючи виховну годину викладач закликала учнів не палити, не вживати алкогольні вироби та наркотичні речовини, а займатися спортом, тобто вести здоровий спосіб життя.