Виробнича практика

Виробниче навчання в групі №12 з професії "Лісник"

Після закінчення посадки лісових культур лісники починають догляд за лісовими культурами. Травень був дощовий, а це означає, що роботи за доглядом у боротьбі із бур’янами та небажаною деревною рослинністю додалось.

08:19 07.06.2022

Виробнича практика - 2022, група №14 з професії "Кухар"

Співпраця з підприємствами громадського харчування дає можливість вдосконалити професійну майстерність здобувачів освіти групи №14 з професії «Кухар». За період виробничої практики учні набувають професійних навичок, практичного досвіду, розвивають професійне мовлення, вчаться працювати в колективі, усвідомлюють необхідність трудового самовдосконалення.

15:31 01.06.2022

Виробнича практика учнів №15 з професії "Перукар(перукар-модельєр)"

Професія "Перукар" - це творчий політ фантазії та краси. Під час проходження виробничої практики учні групи №15 засвоюють набуті уміння та навички, адаптуються до різних виробничих ситуацій, креативно втілюють бажання краси та досконалості.

11:03 31.05.2022

Виробнича практика - 2022 групи №24 з професії "Кухар"

Професія «Кухар» – моє майбутнє Здобувачі освіти групи №24 вважають, що їх професія - найкраща. Під час виробничої практики вони самостійно застосовують набуті уміння та навички, вирішують різноманітні виробничі проблеми, приймають оригінальні рішення, бачать результати своєї творчої праці, дарують людям задоволення та естетичну насолоду.

11:41 19.05.2022

Виробнича практика групи №33 з професії «Лицювальник-плиточник»

Здобувачі освіти групи №33 з професії "Лицювальник-плиточник" проходять виробничу практику. Під час практики вони удосконалюють свої вміння та навички з підготовки поверхонь та облицюванні їх плиткою.

09:57 16.05.2022

Виробнича практика - 2022 групи №1ТУ з професії: Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва" категорія "А1".

Майбутнє економіки України нерозривно пов’язане з розвитком сільського господарства. Тому професія механізатора – одна із найперспективніших і завжди буде мати попит. Професія механізатора змінюється: розвивається, вдосконалюється, вимагає освіченого працівника, ґрунтовних знань  технічних дисциплін і комп’ютерних технологій.

10:55 03.05.2022

Виробнича практика - 2021 групи №2ТУ з професії "Кухар"

Здобувачі освіти групи №2ТУ з професії "Кухар" проходять виробничу практику на підприємстах громадського харчування м. Хмільника та Хмільницького району. Під час практики учні здобувають практичні  навички з професії та мають можливість працювати на сучасному обладнанні.

10:19 10.11.2021