Виробнича практика

Виробнича практика групи №1ТУ

Одна з найпотрібніших професій сьогодні - професія тракториста-машиніста сільськогосподарського виробництва. Її цінність і важливість беззаперечна. Хто, як не тракторист, забезпечує продуктивність і розвиток сільського господарства?

09:07 19.04.2024

Виробнича практика групи №14 з професії "Кухар"

Професій є безліч, і всі вони унікальні та потрібні. Але професія "кухар" особлива, оскільки і настрій, і здоров'я людини залежить від правильного і здорового харчування. Майбутні кухарі групи №14 проходять виробничу практику на базі закладів громадського харчування м. Хмільника та Хмільницького району, де вони адаптуються до умов сучасного виробництва, закріплюють свої теоретичні знання, набувають практичних умінь та навичок під час виконання навчальної програми виробничої практики.

11:13 08.04.2024

Пробна кваліфікаційна робота в групі №25 з професії «Перукар (перукар-модельєр)»

Сьогодні на ринку праці сфери послуг попитом користуються майстри-перукарі, які мають високий рівень вмінь та творчі здібності, можуть створювати унікальні образи, а не діють за шаблоном, обізнані з модними тенденціями, можуть запропонувати своїм клієнтам широку гаму послуг з догляду за волоссям.

09:41 04.03.2024

Пробна кваліфікаційна робота в групі №2ТУ

15 лютого 2024 року згідно робочого плану та програми відбувся захист пробної кваліфікаційної роботи під керівництвом Марії ЧОРНОЇ, де здобувачі освіти групи №2ТУ з професії "Кухар" після закінчення виробничої практики мали можливість показати свої практичні вміння та навички з обраної професії. Майбутні фахівці творчо підійшли до приготування страв та їх оформлення.

16:00 15.02.2024

Виробнича практика групи №25 з професія "Перукар (перукар – модельєр)"

Проходження виробничої практики є невід’ємною складовою частиною професійно-практичної підготовки під час навчання в професійно-технічних навчальних закладах. З 15 січня 2024 року здобувачі освіти групи №25 з професії «Перукар (перукар-модельєр)» почали проходити виробничу практику на підприємства сфери послуг Вінницької та Хмельницької областей.

11:00 07.02.2024

Виробнича практика здобувачів освіти групи №2ТУ

Теорія без практики сліпа, тож практичні навички - основа будь-якої професії.  З 15 грудня 2023 року здобувачі освіти групи №2ТУ з професії "Кухар" вийшли на виробничу практику на підприємства громадського харчування Вінницької області.

13:11 18.01.2024

Виробнича практика кухарів

Підготовка кваліфікованого робітника не можлива без набуття здобувачів освіти певного досвіду роботи на виробництві. Виробнича практика наближає юних кухарів групи №24 до реалій виробництва, готує до майбутньої професійної діяльності, надає можливість вивчити кращий досвід і в подальшому відчути себе впевненішим на вимогливому ринку праці.

11:11 06.12.2023

Виробнича практика груп №31, №32 з професії "Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва"

Професія тракториста, без сумніву, є затребуваною і потрібною суспільству. Багатьом підприємствам різної спрямованості потрібні такі фахівці. Без них неможливо уявити роботу ферми, підприємства, промисловості, комунальних служб. Незабаром до славної когорти трактористів-хліборобів також приєднаються учні груп №31, №32 з професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва (категорії «А1», «В1»)», які проходять виробничу практику в господарствах Вінницької та Житомирської областей.

15:33 18.09.2023

Виробнича практика групи №21 з професії "Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва"

Найважливіше рішення, які приймаються людиною в житті – це вибір майбутньої професії. Професія «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва (категорії «А1», «В1»)» – одна з провідних професій в сільському господарстві. Це цікава й романтична професія для тих, хто любить природу, відкриває широкі можливості для вдосконалення професійної майстерності та втілення на практиці творчих задумів. У цьому й щиро переконані учні групи №21 з професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва (категорії «А1», «В1»)», які проходять виробничу практику в господарствах Вінницької та Житомирської областей.

12:58 16.06.2023