Виробнича практика

Виробнича практика з професії "Муляр"

Здобувачі освіти групи №13 з професії "Муляр" проходять виробничу практику на підприємствах і в організаціях Вінницької та Хмельницької областей під керівництвом кваліфікованих майстрів будівельної справи.

11:43 21.06.2022

Виробнича практика - 2022 з професії "Лицювальник-плиточник"

Учні групи №33 проходять виробничу практику за професією «Лицювальник-плиточник» на підприємствах і в організаціях Вінниччини. Здобувачі освіти адаптуються до виробничих умов, закріплюють та вдосконалюють професійні знання і вміння, накопичують досвід самостійного виконання підготовчих та облицювальних робіт, набувають стійких навичок під час роботи на сучасному обладнанні та із сучасними матеріалами, переймають на виробництві досвід кращих робітників.

12:46 20.06.2022

Виробнича практика - 2022 групи №11 з професії "Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин і устаткування"

Здобувачі освіти групи №11 з професії "Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин і устаткування" проходять виробничу практику на сільскогосподарських підприємствах Вінницької області.

08:47 20.06.2022

Виробниче навчання з професії "Штукатур"

Здобувачі освіти групи №23 «Муляр, штукатур, лицювальник-плиточник» удосконалюють та відпрацьовують свої практичні навички з професії «Штукатур 3-4 розряду» на виробництвах району.

13:33 17.06.2022

Виробнича практика з професії «Манікюрник»

Здобувачі освіти групи №35 проходять виробничу практику з професії «Манікюрник» на підприємствах сфери послуг м. Хмільника. Цей вид діяльності є невід'ємною складовою частиною освітньо-професійної програми підготовки  фахівців.

11:34 17.06.2022

Виробнича практика - 2022 групи №21 з професії: тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорія "А1", "В1".

Здобувачі освіти групи №21 відпрацьовують вміння та навички з професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорії «А1», «В1»» на підприємствах сільськогосподарського виробництва, де проходять виробничу практику.

12:10 16.06.2022

Особливості виробничої практики з професії «Лісник»

В умовах воєнного стану є заборона відвідувати ліси, тому виробнича практика здобувачів освіти з професії «Лісник» проходить на базі навчального закладу. Майбутні робітники лісового господарства виконують завдання, передбачені програмою практики. Заняття проходять одночасно і онлайн і офлайн переважно у формі бесіди з використання відеоматеріалів. Учні мають змогу поглибити і розширити знання з технічних засобів для звалювання лісу, одержати навики при роботі з бензо та електроінструментами для спилювання і зрізання дерев. У цей складний час майстер  виробничого навчання Бойко О. І. не забуває і про психологічну підтримку своїх вихованців.

15:52 15.06.2022

Підготовка робітничих кадрів

В умовах воєнного стану здобувачі освіти групи №3ТУ навчаються в режимі онлайн та індивідуально на базі лабораторії кухарів.

11:26 08.06.2022

Виробнича практика - 2022

Відповідно до навчально-виробничих планів учні групи №14 проходять виробничу практику на підприємствах харчування. Майстрами виробничого навчання Валентиною КІРІАКІДІ та Іриною ЧЕРНЕНКО проведено перевірку виробничої практики згідно з графіком.

12:25 07.06.2022