Акція "Жива листівка" до Дня матері

Дата: 12.05.2023 14:08

У другу неділю травня українці традиційно святкують День матері. Це найважливіше сімейне свято. Мама – найрідніша людина у житті кожного з нас. Вона перебуває поряд під час всіх найважливіших подій в житті, навчає нас першим словам, крокам та іншим навичкам.

Учнівський та педагогічний колективи навчального закладу вітають усіх матусь із святом. Нехай ваша безмежна любов буде оберегом для кожної дитини, а добро, що невтомно сієте довкола себе, повертається сторицею. Низький вам уклін та щира подяка!

Приєдналося до привітань з нагоди Дня матері й учнівське самоврядування "Лідер". З їх ініціативи було організовано акцію "Жива листівка". Учасники акції мали можливість приєднатися до привітань та написати теплі слова побажань та подяки своїм найріднішим людям.