Засідання учнівського самоврядування «Лідер» на тему: «Конституція Пилипа Орлика»

Дата: 10.04.2023 13:02

У ДПТНЗ «Хмільницький аграрний центр професійно-технічної освіти» 10.04.2023 року відбулося чергове засідання учнівського самоврядування «Лідер» на тему: «Конституція Пилипа Орлика».  Доповідь  щодо обраної теми підготувала учениця групи №15 Похила Ольга – голова прес-центру та секретар зборів Бахіна Альона Володимирівна. Здобувачі освіти були ознайомлені із історичною постаттю – Пилипом Орликом, як визначним українським політичним, державним, військовим діячем. 5 квітня 1710 року була укладена Конституція Пилипа Орлика, яка була унікальним правовим документом, було висвітлено зміст, який передбачав політичну незалежність України від Московії.