Спорт та дозвілля

Здоров’я людини – безцінний дар, тому ставитися до нього треба бережливо, з турботою та повагою. Шанувати його, не витрачати, а примножувати. Людина, яка не хворіє, почувається впевнено, бо усвідомлює, що керує своїм здоров’ям, є його господарем.

Саме цій важливій темі було присвячено День здоров’я, який проходив під девізом «Стартують всі» 2 жовтня 2019 року під організацією керівника фізичного виховання Калачика Анатолія Івановича.

Змагання відбулися на спортивних майданчиках, де в дружній атмосфері учні разом із педагогами здавали тести фізичного розвитку. Всіх учасників змагань об’єднав дух чесного суперництва та відчуття відповідальності за результативність командної гри.

День здоров`я – це завжди веселий активний захід, який подобається всім. Тут можна не тільки брати участь в різних активних заходах, а й подихати свіжим повітрям, побігати і добре провести час.

Йога від Івана Шевченка

Івану Шевченку із села Корделівки Калинівського району пішов 76-й рік. Але, на відміну від більшості його ровесників, він у чудовій формі. Нещодавно на базі нашого навчального закладу пройшов виступ Івана Шевченка, де він продемонстрував здобувачам освіти різноманітні вправи та захист. В його віці – це приклад для молоді. Тут і чудово виконана стійка на голові, прийоми захисту, розтяжка, 10 вправ «асан», або ще він називає її царською гімнастикою. Зі слів Івана Шевченка він тренується щодня 1,5 години на спортивному майданчику, переважно виконує вправи йоги і карате, які опанував у молоді роки.

16:00 13.02.2020

Відкрита першість Хмільницької ОТГ з шашок

Вітаємо команду навчального закладу з шашок у складі: Луценка Вадима, Зуба Олександра, Миколюк Валентини за перемогу у відкритій першості Хмільницької міської ОТГ з шашок серед учнівської молоді до Дня Святого Миколая.

12:52 20.12.2019

Там, де вирішуються державні справи...

За сприяння депутата Верховної Ради України Юрчишина Петра Васильовича  9 квітня учні  та викладачі ДПТНЗ «Хмільницький аграрний центр професійно-технічної освіти» відвідали Верховну Раду України, де ознайомились із роботою законодавчого органу нашої держави.

08:25 15.04.2019