Змагання "козаків"

Дата: 03.11.2023 12:02

02.11.2023 року, за традицією, в стінах спортивної зали відбувся військово-спортивний конкурс «Козацькі розваги», під час якого наші юнаки мали нагоду показати свою силу, координацію рухів, витривалість та влучність.

Змагання проводились під гаслом «Козацькому роду нема переводу». Незважаючи на певні труднощі (змішана форма навчання) в змаганнях прийняли участь десять учнів. Змагання проводились в особистому заліку і складались з дев’яти конкурсів. Боротьба була досить гостра та цікава, лідери змагань змінювали після кожного з конкурсів. Також хочеться наголосити, що під час конкурсів учні ознайомились традиціями українських козаків.

Після завершення конкурсів та підрахунку балів переможцем став Швець Андрій (група №31), друге місце посів Якубівський Сергій (група №1ТУ), третім став Пікульський Дмитро (група №12).

Всі учасники були нагороджені грамотами та солодкими призами, а переможці отримали цінні подарунки від адміністрації навчального закладу.

Особливу подяку хочеться оголосити членам журі: Бабюку Миколі Миколайовичу, Вознюк Світлані Василівні, Грабчак Ларисі Іванівні, Попович Людмилі Григорівні та суддям, які обслуговували змагання: Данилюку Олександру Степановичу, Грабчаку Олегу Михайловичу, Поліщуку Ігорю Миколайовичу, Речичу Леоніду Афанасійовичу, Жуку Сергію Васильовичу, Калачику Анатолію Івановичу, Григориці Сергію Михайловичу, Войтенку Дмитру Васильовичу.

Змагання завершились, а вам ми кажемо: «До нових зустрічей».