Громадянське виховання

Захід до 210-річчя з дня народження ТАРАСА ШЕВЧЕКА

У навчальному закладі «Хмільницький аграрний центр професійно-технічної освіти» спільно із Хмільницькою школою мистецтв було проведено захід до 210-річчя з дня народження видатного українського поета, художника, Пророка сучасності Тараса Григоровича Шевченка. І сьогодні до нього звертаємо свої погляди, звіряємо свої кроки в утвердженні української державності. Віримо, що здійсняться пророчі слова генія:

12:25 08.03.2024

Подорож в історичний музей м. Хмільник

З метою поглиблення знань здобувачів освіти про патріотизм, про Майдан, про героїв Небесної Сотні та вшанування їх пам’яті учні навчального закладу разом із вихователями гуртожитку відвідали в історичному музеї м. Хмільника виставку, присвячену 10-ій річниці Небесної Сотні.

17:29 20.02.2024

Голодомор – акт геноциду Українського народу

Голодомор – акт геноциду Українського народу, здійснений керівництвом ВКП(б) та урядом СРСР у 1932-1933 роках, шляхом організації штучного масового голоду, що спричинив загибель мільйонів українців.

13:49 24.11.2023

Лінійка “Ми за Мир”

Щороку 21 вересня люди в різних куточках планети відзначають Міжнародний день миру. Для України це свято має особливе значення, адже сьогодні українці живуть під ракетами, дронами та авіабомбами. А військові ЗСУ героїчно виборюють кожен сантиметр рідної землі, віддаючи власні життя.

12:45 21.09.2023

26 квітня – День пам’яті Чорнобильської трагедії

26 квітня – роковини Чорнобильської катастрофи та Міжнародний день пам’яті жертв радіаційних аварій і катастроф. Цього дня у 1986-му році стався вибух на четвертому енергоблоці атомної електростанції. 26 квітня 2023 року в рамках проведення Тижня охорони праці та безпеки життєдіяльності викладач Бахіна А. В. провела  виховний захід «26 квітня – День пам’яті Чорнобильської трагедії».

15:50 26.04.2023

Виховний захід "Українська мова - перлина нашого народу"

Минув рік повномасштабної, страшної війни росії з Україною. Весь український народ піднявся на захист своєї рідної неньки - України: хто зі зброєю у руках, а хто силою рідного слова. Адже українська мова - це наша зброя. 24 лютого 2023 року  викладачем української мови та літератури Голембівською Л. Р.  було проведено виховний захід "Українська мова - перлина нашого народу". Під час даного заходу здобувачі освіти розширили і поглибили поняття "Я - українець, спілкуюсь рідною мовою", на практиці показали значення рідної мови, впроваджуючи її в сучасне життя, побут та соціальні мережі.

13:10 24.02.2023

Плекаймо рідну мову!

21 лютого - Міжнародний день рідної мови. Люди всього світу уже протягом 23 років відзначають це гарне й водночас трагічне свято. Українці в цей день теж вшановують свою рідну мову. Українська мова - одне з найцінніших надбань, яке залишили нам наші пращури. В її історії були доволі складні часи. Проте український народ зумів зберегти свою квітучу мову. І тому сьогодні моральний обов'язок кожного українця - знати, шанувати та примножувати її багатства. Але й тепер існує загроза українській мові, і саме з боку її носіїв, які виявляють неповагу до неї, забруднюють "мовними бур'янами", зрікаються її. Саме такі болючі мовні питання обговорювались під час проведення відкритого виховного заходу "Лихослів'я. Чи варто боротися з ним?", який підготувала й провела викладач зарубіжної літератури Сапун Ольга Василівна. Викорінювати лихослів'я, вчитись керувати власними емоціями, поважати почуття інших, свідомо ставитись до своїх мовленнєвих вчинків - такі завдання поставили перед собою здобувачі освіти після закінчення заходу. Ольга Василівна наголосила, що за українську мову, національну ідентичність та право бути господарем на своїй землі гинуть сьогодні кращі сини та доньки нашої країни. То ж закликала берегти рідну мову в усій її самобутній красі та неповторності для себе й наступних поколінь.

14:58 21.02.2023

Виховна година "Добро починається з тебе"

17 лютого 2023 у світі відзначають Міжнародний день спонтанного прояву доброти. Соціальним  педагогом Дубовіцькою М. В. та практичним психологом  Качайло О.О. проведена виховна година "Добро починається з тебе". Мета: заохочення здобувачів освіти до спонтанного прояву доброти, не тільки до оточуючих, а й до світу загалом загалом.

12:40 17.02.2023

14 грудня – День вшанування ліквідації наслідків на ЧАЕС

Із плином часу аварія на Чорнобильській АЕС стає не менш болючою. Змінюються покоління. Діти початку дев’яностих  ХХ століття дуже відрізняються від покоління кінця десятих ХХІ століття. Для останніх – це здебільшого проблема зі сторінок підручника історії, а не реальний страх перед повторенням трагедії. Досі важливою проблемою є засвоєння трагедії Чорнобиля людством, залишається невирішеною низка екологічних питань.

13:00 19.12.2022

Урок пам’яті "Забуттю не підлягає"

25.11.2022 року в групі  №34  викладачем історії Лукашевою Л. І. було проведено Урок пам’яті «Забуттю не підлягає» до 90-х роковин Голодомору 1932—1933 рр. в Україні.

09:53 26.11.2022