A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Державний професійно-технічний навчальний заклад "Хмільницький аграрний центр професійно-технічної освіти"
Вінницька область

Стажування та обмін досвідом

Дата: від до Скинути

Моя професія - моє майбутнє

Цікава та змістовна зустріч відбулася з директором ресторану «Візит» Тетяною Лісовою, адміністратором Тетяною Степановою, майстрами виробничого навчання та здобувачами освіти. За круглим столом було обговорено особливості роботи професії «Кухар», можливості проходження виробничої практики та якості, якими повинен володіти майбутній фахівець, щоб відповідати вимогам сучасного ринку праці.

12:54 23.11.2021

Навчальна екскурсія в ДП "Хмільницьке лісове господарство"

22.09.2021 р. майстри виробничого навчання групи №12 з професії "Лісник", Вадим ШАМРАЙ та Олександр БОЙКО разом зі здобувачами освіти завітали у ДП "Хмільницьке лісове господарство". У лісгоспі завжди раді подібним візитам, адже саме з такого віку потрібно прививати любов до природи, вчити берегти навколишнє середовище та бачити прекрасне навколо себе.

11:47 22.09.2021

Екскурсія до салонів краси м. Хмільник

Перукар здатний творити, створювати новий образ, тим самим надаючи людям задоволення. Недарма в даний час талановиті майстри отримують світову популярність на рівні з іншими творчими людьми.

15:35 21.09.2021

Захоплююча екскурсія в супермаркет «Грош»

Учні групи №34 разом з майстром виробничого навчання Дмитрієвою Т.І. 20 вересня відвідали супермаркет «Грош», де із захопленням спостерігали, як виробляються найрізноманітніші кондитерські борошняні ласощі із листкового та дріжджового тіста.

15:50 20.09.2021

Пізнавальна екскурсія до ресторану "Візит"

З метою ознайомлення наших майбутніх кондитерів з новітнім обладнанням та сучасними кондитерськими технологіями і процесами в. о. заступника директора з НВР ДПТНЗ «Хмільницький аграрний центр ПТО» Мар’євич Т. І. організувала екскурсію до ресторану «Візит». Учні з цікавістю заглянули за лаштунки закладу. Вони побачили сучасне обладнання та устаткування в робочому режимі. Щиро дякуємо за пізнавальну екскурсію та гостинність директору ресторану «Візит» Лісовій Т. Г.

15:17 20.09.2021

«Безпека руху – це життя»

02.06.2021р. у ДПТНЗ «Хмільницький аграрний центр професійно-технічної освіти» у рамках проведення тижня з професій «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва», «Водій автотранспортних засобів» відбувся захід під назвою «Безпека руху – це життя»,  приурочений глобальному тижню безпеки руху. Для зустрічі із здобувачами освіти були запрошені представники Хмільницького відділу поліції: заступник начальника сектору реагування патрульної поліції майор Кузьмінський Сергій Сергійович та старший інспектор з ювенальної превенції лейтенант Двужилова Вікторія Олегівна.

14:00 02.06.2021

Відкритий урок із спецмалювання викладача Вікторії КОЗАЧЕНКО

Кожній людині рано чи пізно хочеться щось змінити у своїй зовнішності: підстригтися, завити, пофарбувати або внести яскраві барви у свій стиль, при цьому не нашкодивши волоссю. 21.12.2020р. в групі №25 з професії «Перукар (перукар-модельєр); Манікюрник» викладач Козаченко Вікторія Едуардівна провела відкритий урок з предмету «Спецмалювання». Темою уроку «Малювання волосся в сучасних техніках колорування різними графічними матеріалами» захопилися усі присутні. Розповідь вчителя супроводжувалася мультимедійною презентацією «Сучасні техніки колорування». Наприкінці уроку здобувачі освіти продемонстрували очікуваний результат: створення малюнку з зображенням волосся в сучасних техніках колорування.

14:26 21.12.2020

Відкритий урок виробничого навчання Вадима Шамрая

Учні групи №32 з професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва (категорія «А2»)» на відкритому уроці з професійно-практичної підготовки під керівництвом майстра виробничого навчання Шамрая Вадима Леонідовича формували та вдосконалювали уміння та навички, необхідні для щозмінного технічного обслуговування тракторів Т-150, Т-150К.

12:52 18.12.2020

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування