Робота з учнями

"Скажи - "Ні!" булінгу"

Психологічною службою закладу була проведена година спілкування "Шкільний булінг" у рамках обласної молодіжної акціїї "Скажи - "Ні!" булінгу" з метою ознайомлення учнів з поняттям, формами та структурою булінгу; формування навичок відповідальної та безпечної поведінки в учнівському середовищі; розвитку вміння пошуків виходу зі складної ситуації та виховання почуття власної гідності. У заході взяли участь учні 1, 2 та 3 курсів.

13:00 16.11.2021

"Коло цінностей"

22.09.2021 у ДПТНЗ "Хмільницький аграрний центр професійно-технічної освіти" з учнями II курсу проведено захід "Коло цінностей".

13:49 22.09.2021

11.02.2020 року. Відбулася лекція : "Булінг"

Проведена лекція на тему: "Булінг" для здобувачів освіти 15 групи 1 курсу. З метою попередження та профілактики проявів насилля серед підлітків. Здобувачі освіти, були ознайомлені з кримнальною та адміністративною відповідальністю, що стосується агресорів та спостерігачів Булінгу.

15:52 11.02.2020

27.01.2020 року. Відбулася лекція : "Торгівля людьми"

У ДПТНЗ "Хмільницький аграрний центр професійно-технічної освіти" говорили на тему запобігання та протидії торгівлі людьми з  здобувачами освіти 1-3 курсу . Учням нагадали про їхні права у різних ситуаціях життєдіяльності з метою уникнення вчинення даного злочину над ними. Ми щиро вдячні за цікаву та повчальну інформацію ,начальнику відділу Хмільницького бюро правової допомоги Мариніч Ганні.

14:09 27.01.2020