Робота з учнями

16 листопада Міжнародний день толерантності

Толерантність - саме те, чого так не вистачає зараз людям: терпіння, терпимість, розуміння, дружнє ставлення, спокій, повага, адекватне сприйняття. Виховання толерантності є важливим завданням не тільки батьків, а й закладу освіти.

08:26 17.11.2023

Психологічний "Брейн-ринг"

Соціальним педагогом Мариною ДУБОВІЦЬКОЮ 5 травня 2023 року був проведений психологічний "Брейн-ринг". Учасники  змагань розвивали пізнавальний інтерес, логічне мислення, увагу, комунікабельність, активність, інтерес до психологічних знань, повагу до суперників, відповідальність та культуру поведінки

15:13 05.05.2023

4 травня - Міжнародний день протидії булінгу

Відповідно до плану проведення Тижня психології для учнів навчального закладу була організована зустріч із завідуючою сектором «Хмільницьким бюро правової допомоги» Мариніч Ганною Вікторівною. На заході було порушено актуальні теми сьогодення: «Булінг в учнівському колективі» і «Насилля в сімʼї». Учні активно брали участь в обговоренні цих тем, мали змогу підвищити свій рівень правових знань та отримати юридичні консультації. Дякуємо, Ганно Вікторівно, за цікаву, корисну і змістовну інформацію.

12:53 05.05.2023

"Вчимося контролювати емоції ''

Будь-яка активність людини супроводжується емоційними переживаннями. Емоції можуть затьмарити сприйняття навколишнього світу або розмалювати його яскравими фарбами; повернути хід думок до творчості або меланхолії; сприяти позитивним життєвим змінам або провокувати на вчинки, про які жалкуватимеш. Емоції мають силу. Інше питання, наскільки ми вміємо ними керувати. 4 травня практичним психологом навчального закладу Олександрою Качайло було проведено тренінгове заняття. У ході роботи здобувачі освіти навчилися розрізняти, володіти та брати свої емоційні стани під контроль, а також формувати почуття поваги та розуміння до оточуючих.

16:35 04.05.2023

Заняття з елементами тренінгу: "Безпека спілкування в Інтернеті"

2 травня 2023 року, відповідно до плану заходів Тижня психології, соціальним педагогом М. В. Дубовіцькою проведено заняття з елементами тренінгу: "Безпека спілкування в інтернеті". Здобувачі освіти поглибили знання про інтернет, безпеку та кібербулінг, розглянули можливі ризики, які існують у мережі для користувачів, обговорили позитивне та негативне використання цифрових технологій та наслідки безпечного спілкування. Головна мета заходу – це змоделювати безпечну поведінку учасників у мережі "Інтернет", формувати відчуття причетності та відповідальності за зміст власного спілкування.

08:04 03.05.2023

Інформаційна хвилинка ''21 березня - Всесвітній день людей із синдромом Дауна''

З 2011 року 21 березня відзначається Всесвітній день людей з синдром Дауна. День і місяць для цієї події були обрані зовсім не випадково - вони символічно позначають природу синдрому Дауна ( 3 копії 21-ї хромосоми).  Аби привернути увагу до інакшості, однак не меншовартості цих людей, практичним психологом навчального закладу Качайло О.О. було проведено інформаційну хвилинку ''21 березня - Всесвітній день людей із синдромом Дауна''.  Під час заходу здобувачі освіти та педагоги ознайомилися з основними міфами, що супроводжують ''сонячних людей'' та дізналися про відомих особистостей, які мають цей синдром . Також у цей день учні та колектив закладу долучилися до флешмобу ''Lots of socks".

12:25 21.03.2023

Тренінгове заняття ''Конфлікти у нашому житті''

У складних умовах сучасності проблема конфліктів набула великого значення в усіх галузях професійної підготовки. З метою розширення знань учнів про конфлікти, ознайомлення із ефективними шляхами розв'язання конфліктних ситуацій та спонукання учнів до роботи над собою практичним психологом навчального закладу Качайло О. О.  було проведено тренінгове заняття ''Конфлікти у нашому житті''.

07:57 17.03.2023

Інформаційна хвилинка "8 Березня в Україні і світі: що насправді означає це свято''

Напередодні 8 березня соціальні мережі заповнили кліше на кшталт ''Свято весни, краси, жіночності''. Але насправді вони не мають нічого спільного з Міжнародними жіночим днем, який ще називають Днем боротьби за права жінок. Що це за свято, яка його історія і як його святкують у різних країнах світу?

11:54 08.03.2023

ПВК ''Редан'': хто вони та чим загрожують українським підліткам?

Практичним психологом Качайло О. О.  у групі №15 була проведена інформаційна година про молодіжний рух ПВК ''Редан''.  Олександра Олександрівна розповіла про неформальну молодіжну субкультуру ''Редан'', яка шириться Україною. Також психолог пояснила учням про те, що росіяни навмисно втягують українських  дітей у культуру агресії та наслідки, які тягне за собою участь у масових бійках (адміністративну та кримінальну).

13:14 03.03.2023

Інформаційна година ''Наркоманія. Правда і міфи про наркотики''

За останні роки наркоманія набула епідемічного характеру. Ця важка хвороба значно скорочує тривалість та якість людського життя. За даними соціальних опитувань близько п'ятої частини людей юнацького віку знайомі із дією наркотиків. Люди не народжуються наркоманами. Вживати наркотики починають випадково, через цікавість.  Молодь ''знайомиться'' з наркотиками на дискотеках та вечірках, в компанії друзів.  У рамках протидії поширення наркоманії у молодіжному середовищі та з метою інформування здобувачів освіти про вплив наркотичних речовин на організм людини, шляхи профілактики наркозалежності, а також розвінчування популярних міфів про наркотики та наркоманію практичним психологом навчального закладу Качайло Олександрою Олександрівною 21 грудня 2022 року було проведено інформаційну годину для учнів 2 курсу на тему ''Наркоманія. Правда і міфи про наркотики'' .

15:00 21.12.2022