A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Державний професійно-технічний навчальний заклад "Хмільницький аграрний центр професійно-технічної освіти"
Вінницька область

Превентивне виховання

Дата: від до Скинути

Всеукраїнський урок з медіаграмотності

У рамках всеукраїнського уроку з медіаграмотності в ДПТНЗ «Хмільницький аграрний центр професійно-технічної освіти ПТО» для викладачів та здобувачів освіти було проведено онлайн-урок  «Медіаосвіта та медіаграмотність (як розпізнати фейк)». Викладач Бахіна А. В. ознайомила учасників онлайн-зустрічі із найрозповсюдженішими видами маніпуляції та пропаганди в сучасному інтернет-просторі, розповіла про базові інструменти перевірки інформації у сфері медіа, переконала кожного в необхідності  набуття знань та вмінь для вільного й безпечного користування соціальними мережами.

15:00 18.02.2022

Кібербулінг - агресія в інтернеті

9 лютого 2022 р. психологічною службою проведена година спілкування  "Кібербулінг-агресія в інтернеті. Способи розпізнання і захист".

09:02 10.02.2022

Булінг у навчальному закладі, що це таке і як з ним боротися

03.01.2022р. класним керівником  групи №21 Альоною БАХІНОЮ, було проведено онлайн виховну годину на тему: "Булінг у навчальному закладі, що це таке і як з ним боротися." Мета заходу: формувати нетерпимість до проявів агресії; розвивати співчутливе ставлення до жертв насилля; розвити навички надання і отримання допомоги; нагадати міри покарання.

08:27 04.02.2022

Профілактика булінгу серед здобувачів освіти

   20 вересня 2021 року у ДПТНЗ "Хмільницький аграрний центр професійно-технічної освіти" відбулася зустріч представників відділу Хмільницького бюро правової допомоги та служби у справах дітей Хмільницької територіальної громади. Проведена профілактична лекція "Булінг, його види та наслідки" серед здобувачів освіти 1 курсу.

15:25 15.04.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування