Превентивне виховання

“Права людини. Перші кроки”

3 вересня 2017 року представники учнівського самоврядування нашого навчального закладу відвідали тренінг “Права людини. Перші кроки”, який проходив в читальному залі Хмільницької районної бібліотеки для дорослих.

Під час заняття були застосовані інтерактивні вправи, ігри, які допомогли учням не тільки засвоїти теоретичну інформацію, а і шляхом практичних вмінь на собі переконатися, наскільки важливо знати свої права та вміти їх відстоювати.

Тренінг був організований громадською організацією “ПРАВО” за підтримки громадської спілки “Мережа правового розвитку”.

Соціальний педагог        Руднєва Ю.О.