Превентивне виховання

Ми, проти насилля

У рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насилля» Хмільницький міський центр соціальних служб і служба у справах дітей Хмільницькоі міської ради провели із учнями навчального закладу бесіду з елементами тренінгу «Види домашнього насильства і як його уникнути». Здобувачі освіти навчальних груп №11-Д, №14, №22 були активними учасниками тренінгових занять і дякують фахівчиням Войтенко Тетяні Володимирівні та Нестерук Наталі Федорівні за досить змістовну, цікаву і  корисну інформацію.

16:13 29.11.2023

Зустріч із правоохоронними органами

06.09.2023 р. у навчальному закладі відбулася зустріч здобувачів освіти, які проживають у гуртожитку із працівниками ювенальної превенціі Пугагачем Вʼячеславом, Загребельним Вадимом і начальником служби у справах дітей Хмільницькоі міської ради, Тишкевичем Юрієм. Учням розповіли про необхідність виконання норм чинного законодавства щодо навчання та поведінки у громадських місцях, попереджено про відповідальність за вчинення адміністративних правопорушення. Дякуємо вам за співпрацю!

16:00 06.09.2023

Урок-застереження в групі №12 з теми «Діти та соціальні мережі»

Ми живемо в епоху інформаційних технологій, які увійшли в життя кожного із нас. При цьому діти потрапили в мережу значно раніше, ніж дорослі. Сучасна молодь вільно використовує можливості Інтернету та мобільні телефони, але надмірне захоплення соціальними мережами призводить інколи до негативних наслідків. З метою уникнення цих наслідків викладач суспільних дисциплін Бахіна А. В. 15.02.2022 р.  провела у групі №12 урок-застереження з теми «Діти та соціальні мережі». Здобувачі освіти досліджували негативні сторони Інтернету, пригадали правила безпечної роботи у ньому. Учні розглянули також змодельовані ситуації небезпеки, які існують у соціальних мережах.

13:22 15.02.2023

Бесіда із здобувачами освіти l курсу

7 вересня 2022 р. у ДПТНЗ "Хмільницький аграрний центр професійно-технічної освіти" відбулася зустріч з начальником служби у справах дітей Хмільницької міської ради Тишкевичем Ю. І., який провів бесіду із здобувачами освіти l курсу щодо правил поведінки в навчальному закладі та за його межами, а також повідомив про адміністративну та кримінальну відповідальність, яку нестимуть здобувачі освіти у випадку їх порушення. На зустрічі також були присутні представники поліції, які долучилися до профілактичної бесіди з учнями.

15:48 07.09.2022

Всеукраїнський урок з медіаграмотності

У рамках всеукраїнського уроку з медіаграмотності в ДПТНЗ «Хмільницький аграрний центр професійно-технічної освіти ПТО» для викладачів та здобувачів освіти було проведено онлайн-урок  «Медіаосвіта та медіаграмотність (як розпізнати фейк)». Викладач Бахіна А. В. ознайомила учасників онлайн-зустрічі із найрозповсюдженішими видами маніпуляції та пропаганди в сучасному інтернет-просторі, розповіла про базові інструменти перевірки інформації у сфері медіа, переконала кожного в необхідності  набуття знань та вмінь для вільного й безпечного користування соціальними мережами.

15:00 18.02.2022

Кібербулінг - агресія в інтернеті

9 лютого 2022 р. психологічною службою проведена година спілкування  "Кібербулінг-агресія в інтернеті. Способи розпізнання і захист".

09:02 10.02.2022

Булінг у навчальному закладі, що це таке і як з ним боротися

03.01.2022р. класним керівником  групи №21 Альоною БАХІНОЮ, було проведено онлайн виховну годину на тему: "Булінг у навчальному закладі, що це таке і як з ним боротися." Мета заходу: формувати нетерпимість до проявів агресії; розвивати співчутливе ставлення до жертв насилля; розвити навички надання і отримання допомоги; нагадати міри покарання.

08:27 04.02.2022

Профілактика булінгу серед здобувачів освіти

20 вересня 2021 року у ДПТНЗ "Хмільницький аграрний центр професійно-технічної освіти" відбулася зустріч представників відділу Хмільницького бюро правової допомоги та служби у справах дітей Хмільницької територіальної громади. Проведена профілактична лекція "Булінг, його види та наслідки" серед здобувачів освіти 1 курсу.

15:25 15.04.2021