Урок-застереження в групі №12 з теми «Діти та соціальні мережі»

Дата: 15.02.2023 13:22

Ми живемо в епоху інформаційних технологій, які увійшли в життя кожного із нас. При цьому діти потрапили в мережу значно раніше, ніж дорослі. Сучасна молодь вільно використовує можливості Інтернету та мобільні телефони, але надмірне захоплення соціальними мережами призводить інколи до негативних наслідків. З метою уникнення цих наслідків викладач суспільних дисциплін Бахіна А. В. 15.02.2022 р.  провела у групі №12 урок-застереження з теми «Діти та соціальні мережі». Здобувачі освіти досліджували негативні сторони Інтернету, пригадали правила безпечної роботи у ньому. Учні розглянули також змодельовані ситуації небезпеки, які існують у соціальних мережах.