Робота з педагогічним колективом

Заняття з елементами тренінгу "Стилі поведінки в конфлікті"

1. В рамках тижня психології 12.04.2018 року було проведене заняття з елементами тренінгу «Стилі поведінки в конфлікті» для педагогічного колективу. До даного заходу була запрошена провідний психолог Хмільницького міського центру соціальних служб для сім'ї дітей та молоді Шевчук Т.В.

Мета заходу:

• ознайомитися з стилями поведінки в конфлікті;
  • проаналізувати в яких життєвих ситуаціях доречно використовувати певні стилі поведінки в конфлікті;

• навчитися усвідомлювати та ідентифікувати власні стратегії і стратегії опонента.

Тренінг "Поняття про позиції та інтереси в конфлікті"

02.03.2018 року провідним психологом Хмільницького міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Шевчук Т.В. був проведений тренінг "Поняття про позиції та інтереси в конфлікті". Майстри виробничого навчання та викладачі ознайомились з поняттям "конфлікт" та на практиці спробували закріпити набуті знання.

Презентація Шкільної служби порозуміння для класних керівників

07.02.2018 року соціальним педагогом та учнями-медіаторами Лецик Ю. (група №15) та Корнелишиною Н. (група №25) була проведена презентація шкільної служби порозуміння для класних керівників. Викладачі мали можливість ознайомитись з результатами анкетування, яке було проведено заздалегідь з метою визначення рівня конфліктості в навчальному закладі. Учні-медіатори розповіли про мету створення даної служби та поділились планами на майбутнє.

Презентація Шкільної служби порозуміння

31.01.2018 року соціальним педагогом та учнями-медіаторами була проведена для педагогічного колективу презентація шкільної служби порозуміння. Майстри виробничого навчання ознайомились з метою створення в навчальному закладі служби порозуміння та подальшими планами цієї служби.

Коло цінностей

09.01.2018 року соціальним педагогом було проведено Коло цінностей для педагогічного колективу. Викладачі та майстри виробничого навчання мали можливість поділитися своїми щирими розповідями та почути своїх колег.

Міні-лекція «Здоровий спосіб життя як основа профілактики ВІЛ-інфекції»

13.12.2017 року на засідані методичної комісії педагогів з виховної роботи соціальним педагогом була проведена міні-лекція "Здоровий спосіб життя як основа профілактики ВІЛ-інфекції".

Діагностична робота

08.11.2017 року на розширеному засідані методичної комісії педагогів з виховної роботи соціальним педагогом був проведений тест для визначення рівня емоційного вигорання класних керівників, майстрів виробничого навчання та вихователів.

Міні-лекція «Ситуація з торгівлею людьми в Україні: сучасний стан, нові тенденції та причини поширення»

10.10.2017 року на засідані методичної комісії педагогів з виховної роботи соціальним педагогом була проведена міні-лекція «Ситуація з торгівлею людьми в Україні: сучасний стан, нові тенденції та причини поширення»

Соціальний педагог          Руднєва Ю.О.