Робота з педагогічним колективом

Тренінгові заняття для педагогів на тему ''Налагодження соціального-психологічного мікроклімату в колективі''

11 та 12 квітня 2024 року практичний психолог навчального закладу Олександра КАЧАЙЛО провела тренінгові заняття для педагогів на тему ''Налагодження соціального-психологічного мікроклімату в колективі''. У ході тренінгу, спрямованого на згуртування педагогічного колективу, учасники розвивали комунікативні навички, емоційну стійкість, впевненість у собі та толерантне ставлення один до одного. Після закінчення занять педагоги відмітили, що такі тренінги мотивують до самовдосконалення, рефлексії та оволодіння механізмами комунікативної компетентності.

15:29 12.04.2024

Тренінгове заняття для педагогів на тему: "Все в твоїх руках: розвиток стресостійкості''

Життя часом стає суворою і безжалісною школою для людини. Виникаючі на нашому шляху труднощі (від дрібної проблеми до трагічної ситуації) викликають у нас емоційні реакції негативного типу – стреси. Якщо раніше доводилося вчити людей уникати стресів, то наразі стоїть необхідність навчитися жити у стресах та використовувати їх для власної користі. З метою профілактики негативних емоційних реакцій на стресові ситуації, підвищення стресостійкості через ознайомлення із способами саморегуляції, підвищення впевненості у собі та власних можливостях, у рамках Тижня психології, практичним психологом навчального закладу Олександрою КАЧАЙЛО 3 травня 2023 року було проведено тренінгове заняття для педагогів на тему: "Все в твоїх руках: розвиток стресостійкості''

13:38 03.05.2023

Захід «Профілактика емоційного вигорання»

У рамках Тижня психології для педагогів навчального закладу був організований захід «Профілактика емоційного вигорання», який провели «інженери порозуміння» і мобільна команда «Інтерсос». Педагоги ознайомилися з методикою визначення каналів відновлення ресурсів людини. Захід пройшов у дружній і теплій атмосфері. Дякуємо професійним фахівчиням: пані Наталії, пані Лідії і пані Тетяні за творчу допомогу, гарний і позитивний настрій.

15:23 02.05.2023

Тренінгове занняття на тему: "Відстоюю власні кордони. Вміння говорити Ні!"

Під час війни ми знаходимося у незвичних, стресових умовах - наша психіка стала особливо чутливою. Практично щодня ми потрапляємо у ситуації, коли маємо приймати нові правила життя, тому нам стає важче відслідковувати та реагувати, коли втручаються у нас особистий простір.

15:00 15.02.2023

Акція "Червона стрічка"

1 грудня 2022 року у ДПТНЗ "Хмільницький аграрний центр ПТО" працівниками психологічної служби була проведена  акція "Червона стрічка"  до Всесвітнього дня боротьби з ВІЛ/СНІДом. Метою акції є привернення уваги до вирішення проблеми ВІЛ/СНІДу, дискримінації ВІЛ-інфікованих та толерантного ставлення до них. Акція спонукає до соціальної терпимості та поширення інформації про пандемію ВІЛ/СНІДу, яка швидкими темпами розповсюджується в світі.

14:13 01.12.2022

Методичні рекомендації щодо роботи педагогів з підлітками в укритті

4 жовтня 2022 року практичним психологом навчального закладу Качайло О.О. була проведена ''Година  психолога'' для педагогічних працівників з метою ознайомлення із різноманітними  вправами для емоційної регуляції та стабілізації учнівства під час перебування в укритті. У ході заходу педагоги отримали методичні поради щодо взаємодії із підлітками для зняття емоційної напруги, боротьби зі страхом та емоційного полегшення перебування в укритті.

13:58 05.10.2022

Психологічна допомога у кризових станах

26 травня практичним психологом Качайло О. О. було проведено захід для майстрів виробничого навчання на тему ''Психологічна допомога у кризових станах''. Учасники заходу навчилися визначати ознаки стресу та реакцій на нього; дізналися, як впоратися із кризовими  станами, стабілізувати психіку; розібрали прості, перевірені техніки надання першої психологічної допомоги  собі та оточуючим.

12:18 27.05.2022

Арт-терапевничне заняття ''Мандалотерапія''

14 квітня практичним психологом навчального закладу Качайло О. О. було проведено арт-терапевничне заняття ''Мандалотерапія'' із майстрами виробничого навчання. Мета заходу - ознайомитися із напрямком арт-терапевтичної роботи, мандалотерапія, підвищити рівень професійної майстерності у галузі психологічних знань, навчитися виражати та гармонізувати власний емоційний стан через творчість. Під час групового заняття учасники створили власні мандали та за допомогою практичного психолога аналізували свій внутрішній емоційний стан.

13:51 15.04.2022