Там, де вирішуються державні справи...

Дата: 15.04.2019 08:25

За сприяння депутата Верховної Ради України Юрчишина Петра Васильовича  9 квітня учні  та викладачі ДПТНЗ «Хмільницький аграрний центр професійно-технічної освіти» відвідали Верховну Раду України, де ознайомились із роботою законодавчого органу нашої держави.

Під час екскурсії учні були вражені архітектурною спорудою та її величчю.

Тепла і дружня розмова Петра Васильовича з майбутніми робітниками агропромислового комплексу показала його прогресивне бачення нашого майбутнього. Учні мали змогу задати Юрчишину П. В. запитання, які турбують молодь: це земельні питання, розбудова села і його перспектива.

А потім – обід і спільне фото на згадку.

Учнівський колектив та педагоги, які супроводжували екскурсію, щиро вдячні депутатові Юрчишину П. В. за його активну життєву позицію, творче натхнення і позитивні емоції, які він дарував учням аграрного центру професійно-технічної освіти.

Здоров’я Вам, розуміння і всіх благ за добрі справи!