Конкурси фахової майстерності

Конкурс фахової майстерності з професії "Кухар" серед учнів

17.02.2020 року проводився конкурс фахової майстерності серед учнів навчального закладу з професії "Кухар". У конкурсі брали участь учні групи №24: Карпушин Максим, Павлюк Інна, Прокопюк Максим, Власюк Наталія.

15:10 17.02.2020

Конкурс фахової майстерності серед учнів з професії "Штукатур"

12.02.2020 р. був проведений І етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед здобувачів освіти навчального закладу з професії «Штукатур». Конкурс проводився з метою підвищення рівня фахової підготовки, майстерності, розвитку творчої активності здобувачів освіти, поглиблення та вдосконалення знань з новітніх технологій виконання штукатурних робіт, освоєння сучасних методів праці, а також з метою виявлення кращого здобувача освіти для подальшої участі у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед здобувачів освіти ЗП(ПТ)О з професії «Штукатур».

15:09 12.02.2020

Конкурс фахової майстерності серед учнів з професії "Лицювальник-плиточник"

06.02.2020р. був проведений конкурсу фахової майстерності серед здобувачів освіти навчального закладу з професії «Лицювальник-плиточник». Конкурс проводився з метою виявлення кращого здобувача освіти з професії «Лицювальник-плиточник».

15:17 06.02.2020