Художньо-естетичне виховання

Мета: Формування гармонійно розвинутої особистості з високим національним культурним потенціалом, розвинутим почуттям прекрасного, естетичним світосприйняттям

КОНЦЕРТНО-РОЗВАЖАЛЬНА ПРОГРАМА

"ВІД СЕСІЇ ДО СЕСІЇ ЖИВУТЬ СТУДЕНТИ ВЕСЕЛО"

КОНЦЕРТНА ПРОГРАМА

"ДЛЯ ТЕБЕ, ВЧИТЕЛЮ, І ЛЮБОВ, І ЩАСТЯ, І ПОВАГА!"

Підготувала: керівник гуртка Яргункіна С.А.

Творіть добрі справи!

Найулюбленіше свято, якого чекає вся дітвора, - день Святого Миколая! Вже стало доброю традицією, що учні та викладачі ДПТНЗ «Хмільницький аграрний центр професійно-технічної освіти» у цей день завітали до ДНЗ №3 «Сонечко» і районної дитячої лікарні, де з нетерпінням чекала дітвора на Святого Миколая. В оточенні казкових героїв  та з великим мішком подарунків Миколай завітав до діток. Казкові герої провели розваги з малечею: загадки, танці, а потім роздаючи подарунки Святий Миколай бажав дітям бути чемними і милосердними, вчитись робити добро, не ображати нікого. Ще довго лунала пісня «Ой хто, хто Миколая любить», веселий сміх щасливих дітей, очі, яких світились радістю.

13:08 20.12.2019