A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Державний професійно-технічний навчальний заклад "Хмільницький аграрний центр професійно-технічної освіти"
Вінницька область

Художньо-естетичне виховання

Дата: від до Скинути

"Писанка - символ життя"

Вихователем Нишпорською В. Б. в групі  №25 проведений захід "Писанка - символ життя" з метою розширення та поглиблення знань учнів про народну символіку, бажання опановувати мистецтво писанкарства, розвитку естетичних смаків, залучення до творчої та пошукової діяльності, формування почуття відповідальності перед нащадками за збереження надбань культурної спадщини свого народу.

15:34 21.04.2022

Виставка-конкурс декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»

20.01.2022 року в Державному професійно-технічному навчальному закладі «Хмільницький аграрний центр професійно-технічної освіти» учнями та педагогами було проведено виставку-конкурс декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край». На конкурс було представлено понад 60 робіт.

15:09 20.01.2022

Віртуальна подорож «Сім чудес Вінниччини»

16 грудня в гуртожитку Державного професійно-технічного навчального закладу «Хмільницький аграрний центр професійно-технічної освіти» вихователем Алексєєвою В. І. була проведена віртуальна подорож «Сім чудес Вінниччини». Учні познайомилися з багатовіковою історією свого народу,  архітектурою та надзвичайним археологічним багатством  Вінниччини. Такі заходи сприяють вихованню в учнів любові до рідного краю, вчать цінувати і любити прекрасне, розвивають естетичні смаки.

17:31 16.12.2021

Творіть добрі справи!

Найулюбленіше свято, якого чекає вся дітвора, - день Святого Миколая! Вже стало доброю традицією, що учні та викладачі ДПТНЗ «Хмільницький аграрний центр професійно-технічної освіти» у цей день завітали до ДНЗ №3 «Сонечко» і районної дитячої лікарні, де з нетерпінням чекала дітвора на Святого Миколая. В оточенні казкових героїв  та з великим мішком подарунків Миколай завітав до діток. Казкові герої провели розваги з малечею: загадки, танці, а потім роздаючи подарунки Святий Миколай бажав дітям бути чемними і милосердними, вчитись робити добро, не ображати нікого. Ще довго лунала пісня «Ой хто, хто Миколая любить», веселий сміх щасливих дітей, очі, яких світились радістю.

13:08 20.12.2019

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування