Вишиванка - берегиня генетичного коду українців.

Дата: 19.05.2022 08:35

День вишиванки відзначають щороку у третій четвер травня. Цьогоріч ця дата припадає на 19 травня. У культурі кожного народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. В Україні таким символом є вишиванка – своєрідний унікальний код українського етносу з зашифрованими оберегами та знаками.

З цієї нагоди учні та педагогічний колектив ДПТНЗ «Хмільницький аграрний центр ПТО» підготували  відеодайджест «Вишиванка – берегиня генетичного коду українців», об’єднались і доводять, що патріотизм – це і є красивий одяг і гучні промови. Ми підтримуємо нашу армію і чекаємо наших захисників додому неушкодженими.