Заступник директора з виховної роботи:

Вознюк Світлана Василівна

Стаж роботи: 10 років

Освіта за фахом:

учитель фізики і математики

Педагогічний стаж: 32 роки

Кваліфікаційна категорія: викладач вищої категорії

Виховна система навчального закладу - це цілісна структура, яка сприяє успішній діяльності виховання. Інженерно-педагогічний колектив у своїй роботі використовує основні нормативні документи, плідно працює в напрямку національного та громадянського виховання учнів, формування у них свідомого ставлення до навчання і праці.

У сучасних умовах педагогічний колектив нашого навчального закладу підійшов до розуміння того, що лише особистісно орієнтоване виховання учнів може задовольнити вимоги суспільства. Тому виховною проблемою є "Особистісно орієнтований підхід у вихованні кваліфікованого конкурентоспроможного робітника на ринку праці".

Виховання учнів відбувається як в урочний, так і в позаурочний час. Виховні заходи спрямовані за різними напрямками виховання, під час яких використовуються різні форми і методи.

Складовою частиною виховної роботи є психологічна служба, яка надає консультації з питань психічного здоров'я та поліпшення відносин з оточуючим соціальним середовищем, здійснює психологічну корекцію, надає методичні поради щодо сприяння розвитку діалогу як між однолітками, так і між людьми різних поколінь.

Пріоритетні напрямки виховного процесу:

• Громадянське виховання;

• Родинно-сімейне виховання;

• Військово-патріотичне виховання;

• Трудове виховання;

• Художньо-естетичне виховання;

• Екологічне виховання;

• Моральне виховання;

• Формування здорового способу життя;

• Превентивне виховання;

• Сприяння творчому розвитку особистості;

• Розвиток учнівського самоврядування.

Цікаво та змістовно відбуваються виховні заходи, двічі на місяць організовується дискотека з використанням сучасного звукопідсилюючого та світлового обладнання.

Традиційними є такі позаурочні заходи: "Нумо, хлопці", "Міс навчального закладу", Новорічний бал-маскарад, вечір до Дня закоханих, предметні та тематичні вечори, КВК.

Учні беруть активну участь у суспільно корисній роботі.

У нашому навчальному закладі вже стало традицією допомагати ветеранам Великої Вітчизняної війни.