Відкритий урок виробничого навчання "Виконання хімічної завивки волосся вертикальним методом"

Дата: 07.04.2023 17:56

Створення ідеальних локонів - це секрет майстрів перукарської справи, які втілюють в реальність побажання клієнтів. Хімічна завивка волосся постійно вдосконалюється і знаходить своїх прихильників серед клієнтів як жіночої, так і  чоловічої статі.
07.04.2023 року майстер виробичого навчання Марина Жук провела урок з теми: "Виконання хімічної завивки волосся вертикальним методом". Під час уроку учні мали можливість застосувати як свої теоретичні знання, так і практичні навички. Доброзичлива атмосфера на уроці сприяла творчості. Учні та їх моделі отримали багато позитивних вражень і від самого процесу виконання хімічної завивки, і від кінцевого результату.