Година спілкування «Батьківською стежкою»

Дата: 06.04.2023 17:51

Міць і здоров'я нації залежать від кожної сім'ї, від кожної родини, від тих цінностей, які в них сповідуються. З метою виховання в учнів почуття любові, поваги до своїх рідних, вдячності батькам за їх турботу 06.04.2023 року майстер виробничого навчання Марина Жук  провела годину спілкування «Батьківською стежкою». Під час виховного заходу учні охоче розповідали про свої родинні традиції, сімейні цінності, проникливо й задушевно читали вірші.
Спілкування пройшло в теплій зворушливій атмосфері  і залишило в серці кожного позитивні емоції та незабутні враження.