Тиждень будівельних професій

Дата: 17.03.2023 17:10

Згідно з планом роботи ДПТНЗ «Хмільницький аграрний центр ПТО» на 2022-2023 н. р. з 13.03.23 р. по 17.03.23 р. проходив фаховий тиждень будівельних професій.

Мета запланованих заходів тижня: підкреслити значущість професії будівельника, перспективи її розвитку, підвищити інтерес до її вивчення.

Гасла тижня: «Переможемо! – Відбудуємо!», «Непереможні, бо освічені».

Розпочався тиждень із виставки стінних газет професійного спрямування, яку підготували здобувачі освіти з професій «Муляр», «Штукатур», «Лицювальник-плиточник».

Усі члени методичної комісії та учні організували виставку зразків сучасних будівельних матеріалів та презентували свої творчі роботи.

15 березня відбувся інтелектуальний турнір «Ігри ерудитів» для учнів груп будівельних професій.

Мета турніру: поглибити знання учнів з предметів загальноосвітнього та спеціального циклів; розвивати пам'ять, логічне мислення, уміння швидко знаходити правильну відповідь.

Гра складалася з п’яти конкурсів: «Розминка», «Шифрувальники», «Обери подорож»,  «Естафета», «Вірю не вірю».

Варто зазначити, що запитання були не з легких, що цілком у дусі інтелектуальних ігор, але здобувачі освіти продемонстрували неабиякі знання, інтелект, ерудицію, кмітливість та винахідливість.