Конкурс фахової майстерності з професії "Перукар (перукар-модельєр)" серед учнів групи №15

Дата: 22.03.2023 16:09

22 береня 2023 року відбувся конкурс фахової майстерності  серед учнів групи №15 з професії "Перукар (перукар-модельєр)". Під час теоретичного та практичного турів  учні продемонстрували високий рівень знань та практичних вмінь. За результатами оцінювання членами журі в складі заступника директора з НВР Гаврилюк Ж. А, методиста Попович Л. Г, голови методичної комісії Старохи Л. В., майстра виробничого навчання Кузьмінської Н. К., перемогу здобули: Бабійчук Софія - 1 місце, Стаднік Марія- ІІ місце, ІІІ місце розділили Похила Ольга  та Лозіцька Дарія. Вітаємо конкурсантів та бажаємо творчих успіхів.