Благодійний ярмарок

Дата: 18.04.2023 16:00

З нагоди 105 річниці Товариства Червоного Хреста України наш навчальний заклад долучився до заходів святкування, які проходили 18.04.2023 р. у центральному парку ім. Шевченка міста Хмільника.
Тут був організований благодійний ярмарок, де свої кондитерські вироби представили учні групи №34 з професії «Кухар, кондитер», а учні-перукарі організували майстер-клас із плетіння волосся. Здобувачі освіти долучилися до благодійної акції для постраждалих дітей в наслідок війни.
Ми розуміємо, коли робиш добрі та потрібні справи Перемога стає на день ближчою!