Тренінгове заняття для учнів під назвою Life Skills

Дата: 10.11.2023 15:40

Уже довгий час ДПТНЗ «Хмільницький аграрний центр ПТО» тісно співпрацює з Хмільницькою міськрайонною організацією Червоного Хреста України. 10.11.2023 року спікери цієї організації провели для учнів та педагогів навчального закладу тренінг під назвою Life Skills. Учні разом з педагогами навчалися життєвих навичок,  необхідних для повноцінного існування особистості в гармонії з собою, друзями, колегами. Це вміння слухати, висловлювати свою думку, бути толерантним і активним  у різних ситуаціях. Захід пройшов у теплій, дружній атмосфері. Після завершення тренінгу учнів пригостили брейк-кавою і смаколиками.

Здобувачі освіти та педагоги висловили  вдячність  спікерам  Червоного Хреста Юлії та Надії  за корисну інформацію та чудово проведений час.
Щиро сподіваємось, що і надалі наша співпраця буде  плідною та успішною!